Trwają poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci zamojskiej policji prowadzą poszukiwania 38-letniego mieszkańca Zamościa. Konrad K. Ostatni raz widziany był w piątek w nocy w okolicy ulicy Partyzantów w Zamościu. Do poszukiwań wykorzystywany jest dron, kamera z termowizją i łódź.

- Rodzina zgłosiła zaginięcie 38-latka w poniedziałek. Prześledziliśmy nagrania miejskiego monitoringu. 38-latek był widoczny na nagraniach w okolicach ul. Partyzantów, później ślad się urywa - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Trwają poszukiwania. Strażacy przeszukują rzekę Łabuńkę przy użyciu łodzi. Wykorzystujemy też drona i kamerę termowizyjną. Na razie bez rezultatów - dodaje.

Zaginiony ma 167 cm wzrostu, oczy niebieskie i 69 kg wagi. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową kurtkę z kapturem, czapkę z daszkiem, dżinsowe spodnie i brązowe buty.

- Niestety rodzina nie zgodziła się na opublikowanie wizerunku zaginionego - informuje Dorota Krukowska Bubiło.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę lub mogą posiadać informacje na temat jego aktualnego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KMP w Zamościu.

2 komentarzy

  • sherLOCK
    sherLOCK piątek, 27 styczeń 2023 16:35 Link do komentarza

    "Niestety rodzina nie zgodziła się na opublikowanie wizerunku zaginionego" - dziwne bo na portalach społecznościowych udostępniają facjatę ile się da, z przekazaniem do innych mediów informacji ze zdjęciem też rodzina nie miała problemu. Do tego zaginięcie zgłoszone dopiero po tylu godzinach...

  • Szok
    Szok piątek, 27 styczeń 2023 20:13 Link do komentarza

    "Niestety rodzina nie zgodziła się na opublikowanie wizerunku zaginionego" - to niech rodzina w d*pę sobie wsadzi prośby o pomoc i sama go szuka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us