Reklama

Reklama lokalna w Google. Oto najskuteczniejsze sposoby dotarcia do Klientów [art. sponsorowany]

Nie zawsze kampania promocyjna na całą Polskę będzie najlepszym rozwiązaniem dla firmy. O tym bardzo dobrze wiedzą przedsiębiorcy, którzy prowadzą lokalny biznes. Czy taka forma sprzedaży produktów lub usług eliminuje Cię z tworzenia skutecznej reklamy w wyszukiwarce Google? Już na samym początku warto odpowiedzieć, że nie! Pozycjonowanie stron internetowych bądź kampanie Ads w charakterze regionalnym także cieszą się ogromną popularnością. W tym poradniku możesz znaleźć najcenniejsze informacje na temat tworzenia tego typu marketingu. Przeczytaj!

Padwa bez punktów. Zdecydowała jedna bramka

Tak blisko wywiezienia punktów z Białej Podlaskiej Padwa jeszcze nigdy nie była. Po emocjonującej końcówce meczu to gospodarze byli jednak górą, zwyciężając 24:23 (9:10). Żółto-czerwoni spróbują sobie powetować stratę punktów już w najbliższa sobotę (10.12), gdy w hali OSiR o 18.00 zmierzą się z Olimpią Medex Piekary Śląskie.

Hetman Zamość ma nowy zarząd

W ostatni piątek, podczas Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia KS Hetman Zamość, został wybrany nowy zarząd. Nowym prezesem został Krzysztof Rysak, wiceprezesem Piotr Trześniewski a na członka zarządu wybrano Marcina Podsiadło.

Geniusz Davida Bowiego w Kinie Konesera

Muzyczna ikona, David Bowie, uważany za jednego z największych twórców naszych czasów, porusza kulturę od ponad 50 lat. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na pokaz filmu przybliżającego geniusz artysty.

Łucja Tarnowska medalistką Pucharu Europy ITKF w Słowenii

Łucja Tarnowska wzięła udział w Pucharze Europy ITKF w Karate Tradycyjnym w Kranjskiej Gorze w Słowenii. Zawodniczka Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego 17 listopada stanęła na podium aż 4 razy. Zdobyła złoty medal w kogo kumite, brązowy medal w kata indywidualnym, także brązowy w jiyu ippon kumite oraz srebrny medal w kata drużynowym.

Konto nastolatka "pralnią pieniędzy"?

Nastolatek umieścił na portalu ofertę sprzedaży kurtki. Pieniądze za towar miał otrzymać po weryfikacji konta na portalu. W tym celu przekazał dane do logowania na swój rachunek. Jak się okazało, dane przekazał oszustom, którzy wykorzystali jego konto do transferowania środków pochodzących z innych przestępstw.
  • 1 komentarz
  • Czytany: 461 razy

Zamość: W tym roku bez choinki

Huśtawko-choinki, iglo-bombki, świerkowy zagajnik i „żywa” girlanda udekorują Zamość na święta. Tegoroczne dekoracje, które lada dzień pojawią się na Rynku Wielkim będą inne niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

"Państwo Zamojskie" - spotkanie z autorem

Książnica Zamojska zaprasza na promocję nowego wydania książki Bogdana Nowaka "Państwo Zamojskie". Spotkanie z autorem odbędzie się w najbliższą sobotę (3 grudnia), w Jazz Klub Kosz. Poprowadzi je Tomasz Tomczewski.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us