Reklama

Młodziczki Suchowiczteam najlepszym zespołem województwa

Młodziczki czyli zawodniczki U-13, UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, awansowały na szczebel strefowy Klubowych Mistrzostw Polski. Turniej finałowy eliminacji wojewódzkich, z udziałem sześciu zespołów, odbył się na boisku ze sztuczną nawierzchnią zamojskiego OSiR, 25 października.

Młodzi judocy na start

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2020 w sportach halowych po raz drugi w tym roku zawita do Zamościa. Po piłkarzach ręcznych, którzy rywalizowali we wrześniu, tym razem w hali OSIR Zamość o medale będą zmagać się judocy. Walki zaplanowano na 23 i 24 października (piątek i sobota).

Dyplom 2020 [ZDJĘCIA]

Wystawę najlepszych prac maturalnych uczniów Liceum Plastycznego można oglądać w salach BWA Galerii Zamojskiej. Ekspozycję można podziwiać do końca listopada 2020r. w godz. 11.00 - 16.00.

Dachowanie w Szczebrzeszynie. Kierowca był pijany

Prawie 2,5 promila miał w organizmie kierujący audi, który w Szczebrzeszynie doprowadził do dachowania auta. Mężczyzna po wypadku z obrażeniami ciała trafił do szpitala. 44-latek przewoził pasażerkę, która także wymagała pomocy medycznej.

Maraton filmowy w zamojskim kinie

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na maraton filmowy pełen mocnych wrażeń. W programie dwa horrory: COME PLAY i BRAHMS THE BOY II.

Drugie życie "Elektrycznych Śmieci"

Na terenie Zamościa ustawiono 10 czerwonych pojemników przeznaczonych na zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Poniżej podajemy lokalizację pojemników.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 474 razy

Kolejne spotkania z serii "Palcem po mapie"

Zamojski Dom Kultury zaprasza na kolejne wydarzenia z serii "Palcem po mapie". Na 28 października zaplanowano spotkanie pod tytułem "Pieszo z Panamy do Kanady", tydzień później "Bike The World - Rowerami Dookoła Świata..".

Kibicujmy naszym tenisistom stołowym!

Już w środę, 21 października, o godz. 16 tenisiści stołowi drużyny Uczelnia Państwowa Zamość rozegrają kolejny mecz Superligi. Ich przeciwnikiem będzie zespół Dojlidy Białystok. Goście to jedna z czołowych polskich drużyn. Z kolei podopieczni trenera Piotra Kostrubca bardzo dobrze spisują się w meczach u siebie. 

Kwesta na odnowę zabytkowych nagrobków, w nowej formule

Coroczna zbiórka na rzecz odnowy zabytkowych pomników znajdujących się na zamojskim cmentarzu parafialnym przy ul. Peowiaków w Zamościu nie odbędzie się w sposób tradycyjny. Organizatorzy apelują o dokonywanie dobrowolnych wpłat na konto Społecznego Komitetu Odnowy Cmentarza Parafialnego w Zamościu.

  • 2 komentarzy
  • Czytany: 379 razy

Jest już nowy „Skafander”!

Inauguracja nowego roku akademickiego w Uczelni Państwowej w Zamościu, pierwsze od ponad 20 lat „czepkowanie” absolwentów pielęgniarstwa oraz wywiady z młodymi, zdolnymi i kreatywnymi osobami – to tylko niektóre tematy i teksty jakie znajdziecie w nowym Gazety Akademickiej „Skafander”.

"Sekret bogini Fortuny" w Kinie Konesera

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu oraz Dyskusyjny Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na seans z cyklu Kino Konesera. 22 października 2020 o godz. 19:00 w repertuarze dla miłośników dziesiątej muzy „Sekret bogini Fortuny”. To najnowszy film mistrza włoskiego kina Ferzana Özpetka. Ta niezwykła historia miłości dwóch mężczyzn łączy w sobie elementy komedii romantycznej, kina społecznego i przejmującego dramatu. Wszystko to w imponującym entourage’u który, wzorem innych filmów reżysera, podkreśla włoską elegancję.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us