Reklama
Reklama

Zamość na "Wakacyjnej trasie Dwójki". Zobacz jakie gwiazdy wystąpią

Wakacyjna trasa koncertowa Dwójki nabiera tempa. 29 lipca dotrze do Zamościa. Wśród wykonawców pojawi się gwiazdor zza granicy: Ray Wilson wystąpi ze swoim zespołem, zaśpiewa także w duecie z Patrycją Markowską. Wystąpią m.in. Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers.

Biedroń w Zamościu

Robert Biedroń, prezydent Słupska, odwiedzi dziś Zamość. Polityk przyjedzie na zaproszenie Stowarzyszenia – Zamość nasz wspólny dom. Na otwartym spotkaniu ma mówić o demokracji, praworządności i równości.

Wiózł kontrabandę

Blisko 1,5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy wiózł w bagażniku Opla 30-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, bo miał niesprawne oświetlenie.

Powstanie Zamojski Klaster Energii

W najbliższy poniedziałek (23 lipca) podpisana zostanie umowa dotycząca Zamojskiego Klastra Energii. Jak informuje Marek Gajewski, pełniący funkcję rzecznika prasowego UM Zamość, klaster ma na celu zrównoważony rozwój czystej energetyki opartej o paliwa lokalne, które wykorzystywane będą w transporcie oraz do produkcji energii elektrycznej i cieplnej.

Plaża Open w Zamościu, czyli piękne siatkarki w pięknym mieście

22 pary staną do walki o zwycięstwo w czwartym turnieju Plaży Open, który od piątku do niedzieli odbędzie się w Zamościu. Tradycyjnie na liście startowej są znakomite w tym sezonie Agata Wawrzyńczyk i Magdalena Saad. Jako turniejowa "dwójka" zagrają kadrowiczki Kinga Legieta i Aleksandra Wachowicz. Dziką kartę otrzymały natomiast Natalia Gruszczyńska i Agnieszka Adamek, które doskonale poradziły sobie w ostatnim turnieju w Manufakturze i zajęły drugie miejsce.

Nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci ruszyli w pościg

Policjanci z Nielisza po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Po sprawdzeniu okazało się, że 26-latek kierujący mercedesem nie posiada uprawnień do kierowania. Nie miał również wymaganych dokumentów pojazdu.

Muza na kwadracie. Zmiana miejsca

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego zaprasza na "muzę na kwadracie". Dzisiejszy koncert Namysłowiaków "Zacznij od Bacha" zamiast na Rynku Wielkim odbędzie się na Rynku Wodnym. Początek o godz. 19:00.

Już jutro startuje Plaża Open w Zamościu

W najbliższy czwartek (19 lipca) w Zamościu rozpoczyna się turniej siatkówki plażowej "Plaża Open". Na początek zaplanowano zmagania amatorów, dzień później odbędą się eliminacje do turnieju głównego, który odbędzie się w sobotę. Finałowe rozgrywki odbędą się w niedzielę.

Zamość: Sukcesy we współzawodnictwie

Miasto Zamość zajęło drugie miejsce we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku 2017, w kategorii powiatów do 80 tys. mieszkańców. W klasyfikacji generalnej klubów na 10. miejscu uplasował się Klub Sportowy „Agros”.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us