Reklama
Reklama

Kolejny indeks dla ucznia Ekonomika

Kacper Silezin, uczeń Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu, kształcący się w zawodzie technik logistyk, został finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno - Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego.

KSZO pokonane

Gdy w 42 minucie meczu z KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., zawodnicy Padwy prowadzili różnicą dziesięciu goli niektórym kibicom wydawało się, że losy rywalizacji są już rozstrzygnięte. Nic z tych rzeczy! Zamościanie wygrali ostatecznie 28:23, ale w końcówce starcia nie uniknęli nerwów.

Dzień Otwarty "Mundurówki" – działo się!

Pokazy sztuk walki, musztra, zajęcia strzeleckie, pokaz wyposażenia służb mundurowych oraz możliwość wzniesienia na wysokości dzięki strażackiej drabinie – Dzień Otwarty zamojskiej "Mundurówki" był pełen atrakcji. Szkoła przygotowała prezentację poszczególnych klas mundurowych: wojskowej, policyjnej, straży pożarnej oraz straży granicznej.

Policjanci z wizytą u seniorów

O tym jak nie dać się oszukać fałszywym wnuczkom, policjantom, czy też rzekomym przedstawicielom banków lub urzędów z seniorami rozmawiali policjanci z zamojskiej komendy. W związku z tym, że pogoda zachęca do spacerów oraz rowerowych wycieczek uczestnikom spotkania mundurowi przypomnieli również zasady bezpiecznego poruszania się jednośladem oraz przepisy dotyczące ruchu pieszych.

O turystyce, Legii Akademickiej i…

Dlaczego warto studiować turystykę i rekreację? Jakie korzyści daje udział w Legii Akademickiej? Jak połączyć naukę i uprawianie sportu? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego numeru Gazety Akademickiej „Skafander”.

Utrudnienia na Okrzei

Uwaga kierowcy! Od przyszłego tygodnia ma ruszyć przebudowa ul. Okrzei od ul. Piłsudskiego do mostu na Łabuńce. W tym czasie ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us