Reklama
Reklama

Edukacja

Warsztaty EduLab w Zamościu

W czwartek, 17 stycznia, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu odbyły się bezpłatne warsztaty pn. „EduLab Meetups PWSZ Zamość”, organizowane przez Startup Academy i akcelerator eduLAB, we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu.

"Ósemka" ma mBot-Sy

Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu pozyskując fundusze unijne na realizację projektu: “Programming as a Tool for effective Teaching” czyli „Programowanie jako narzędzie do efektywnego nauczania" wzbogaciła się o nowoczesne pomoce dydaktyczne, wspomagające naukę programowania. W tym celu zakupiono 10 najnowszych modeli inteligentnych robotów edukacyjnych mBot-S. W ich skonstruowaniu oraz programowaniu biorą udział uczniowie z klas II – VIII oraz III gimnazjum.

"Szóstka" na białej szkole

Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 6 wyjechali na "Białą Szkołę". Połączyli w ten sposób naukę przedmiotów szkolnych z doskonaleniem jazdy na nartach zjazdowych.

„Mundurówka” śle życzenia

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia młodzież i nauczyciele LO CSM Zamość przygotowali lipdub, w którym składają życzenia świąteczne. Motywem przewodnim jest piosenka „Merry Christmas Everyone” Shakina Stevensa.

Uczniowie "Rolniczaka" potrzebują głosów

Uczniowie z zamojskiego "Rolniczaka" zakwalifikowali się do bardzo elitarnego konkursu gastronomicznego - "Wyzwanie Makro Chefa". Sukces jest o tyle duży, że z spośród 20 zakwalifikowanych szkół to jedyna placówka z województwa lubelskiego.

Superklasa z I LO

Klasa 1D o profilu matematyczno-ekonomicznym z I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego w Zamościu zwyciężyła w plebiscycie Superklasa 2018 organizowanym przez redakcję Kuriera Lubelskiego.

Znamy finalistów konkursu z rachunkowości

We wtorek, 27 listopada, w Instytucie Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu odbył się finał II Konkursu z Rachunkowości i Finansów Przedsiębiorstw, organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu. Spośród 93 maturzystów zgłoszonych do konkursu, do finału zakwalifikowało się 17. najlepszych. 

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us