Reklama
Reklama

Kultura

Ulotność - wystawa batiku w Synagodze

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza na wernisaż prac autorstwa wychowanków pracowni plastycznej. Ekspozycja pt. "Ulotność" zostanie otwarta dzisiaj ( 24 marca) o godz. 17:00 w Centrum „Synagoga” w Zamościu.

"Czarne skrzynki" w ZDK

Grupa teatralna Drobiazg działająca w Zamojskim Domu Kultury zaprasza na spektakl "CZARNE SKRZYNKI". Widowisko odbędzie się 5 kwietnia na scenie ZDK.

"Duchy Inisherin" w Kinie Konesera

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na pokaz filmu „Duchy Inisherin” w ramach Kina Konesera. Ta prosta, kameralna historia uczy, jak żyć. Film otrzymał 9 nominacji do Oscarów. O złotą statuetkę powalczą m.in. Colin Farrell, Brendan Gleeson i Barry Keoghan. Projekcja filmu odbędzie się 16 marca 2023 o godz. 18:00. Bilety już w sprzedaży.

Ruszył konkurs wielkanocny

Zamojski Dom Kultury, Muzeum Zamojskie, Stowarzyszenie Twórców Ludowych Oddział w Zamościu zapraszają do udziału w 46. Konkursie Wielkanocnym. Przedmiotem konkursu są pisanki, palmy oraz plastyka obrzędowa związana ze Świętami Wielkanocnymi.

"Obiektyw na flagę"

Zapraszamy do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Obiektyw na flagę". Konkurs ma charakter otwarty, adresowany jest do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań.

"Kobiety - Kobietom"

Wydarzenie ph. "Kobiety - Kobietom" odbędzie się już 25 lutego w Zamojskim Domu Kultury. - Wspaniałe zamojskie kobiety zapewnią dobrą zabawę, międzynarodową integrację, zadbanie o urodę i zdrowie, budowanie asertywności i pewności siebie, a także wiedzę na temat budowania własnej marki w sieci - czytamy w opisie.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us