Reklama

Wiadomości

Spotkanie z Mistrzem

Paweł Fajdek (KS AGROS ZAMOŚĆ) czterokrotny mistrz świata w rzucie młotem odwiedził Zamość, by spotkać się ze swoimi kibicami.

Czujniki dla Zamościa

W dniu Czystego Powietrza (14.11.), firma Veolia Wschód Sp. z o.o. oraz Stowarzyszenie „Zamość- nasz wspólny dom” przekazały Miastu Zamość cztery czujniki, które będą monitorowały jakość powietrza w mieście.

Oszustwo na wnuczkę

Policjanci z Zamościa poszukują oszustów, którzy wykorzystując łatwowierność 83-letniej zamościanki, skradli jej oszczędności. Kobieta po telefonie od rzekomej "wnuczki", wierząc w historię o wypadku, w którym miała uczestniczyć, przekazała gotówkę - w kwocie 6 tysięcy złotych - nieznajomemu mężczyźnie.

Będzie cieplej w przedszkolach

Cztery miejskie przedszkola przejdą termomodernizację. W piątek (08.11.2019r.) Zastępca Prezydenta Zamościa Piotr Zając odebrał z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego umowę na dofinansowanie zadania. Dofinansowanie wynosi ok. 2,4mln zł.

Gmina Zamość i Narodowe Święto Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości i 101. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę zostaną uczczone w Gminie Zamość za sprawą kilku wydarzeń. Gminne obchody zaplanowano w Wólce Panieńskiej, gdzie w kościele parafialnym odbędą się uroczystości główne.

Niepodległa do hymnu

11 listopada, w stulecie odzyskania przez nasz kraj niepodległości, w całej Polsce i w wielu miejscach na świecie w samo południe zabrzmi "Mazurek Dąbrowskiego". Wspólne śpiewanie hymnu odbędzie się również w Zamościu, na Rynku Wielkim.

Bezpłatne przejazdy MZK na 11 listopada

Zamojski MZK zaprasza do skorzystania z bezpłatnego przejazdu w dniu 11 listopada. Zaproszenie skierowane jest do osób, które chcą wziąć udział w obchodach 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us