Reklama

Wiadomości

Reklama lokalna w Google. Oto najskuteczniejsze sposoby dotarcia do Klientów [art. sponsorowany]

Nie zawsze kampania promocyjna na całą Polskę będzie najlepszym rozwiązaniem dla firmy. O tym bardzo dobrze wiedzą przedsiębiorcy, którzy prowadzą lokalny biznes. Czy taka forma sprzedaży produktów lub usług eliminuje Cię z tworzenia skutecznej reklamy w wyszukiwarce Google? Już na samym początku warto odpowiedzieć, że nie! Pozycjonowanie stron internetowych bądź kampanie Ads w charakterze regionalnym także cieszą się ogromną popularnością. W tym poradniku możesz znaleźć najcenniejsze informacje na temat tworzenia tego typu marketingu. Przeczytaj!

Konto nastolatka "pralnią pieniędzy"?

Nastolatek umieścił na portalu ofertę sprzedaży kurtki. Pieniądze za towar miał otrzymać po weryfikacji konta na portalu. W tym celu przekazał dane do logowania na swój rachunek. Jak się okazało, dane przekazał oszustom, którzy wykorzystali jego konto do transferowania środków pochodzących z innych przestępstw.
  • 1 komentarz
  • Czytany: 461 razy

Zamość: W tym roku bez choinki

Huśtawko-choinki, iglo-bombki, świerkowy zagajnik i „żywa” girlanda udekorują Zamość na święta. Tegoroczne dekoracje, które lada dzień pojawią się na Rynku Wielkim będą inne niż te, do których jesteśmy przyzwyczajeni.

77-latka straciła oszczędności

77-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego uwierzyła w historię o spowodowaniu wypadku przez wnuka. Seniorka przekazała oszustom wszystkie oszczędności. Łącznie straciła 33 tys. zł oraz 700 euro.
  • 2 komentarzy
  • Czytany: 427 razy

Rodzicu, znasz Tik Toka? Nie. Te warsztaty są dla ciebie

Gry komputerowe, Instagram, Tik-Tok, Snapchat - stają się powszechną formą spędzania czasu wśród dzieci i młodzieży. Niesie to za sobą wiele zagrożeń. Jak zachowywać się odpowiedzialnie? Jak zadbać o nasze dzieci, jak je wspierać? Będą to główne zagadnienia bezpłatnych warsztatów dla rodziców i nauczycieli, które odbędą się 3 grudnia w Zamościu.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us