Reklama

Wiadomości

Policjanci z wizytą u seniorów

O tym jak nie dać się oszukać fałszywym wnuczkom, policjantom, czy też rzekomym przedstawicielom banków lub urzędów z seniorami rozmawiali policjanci z zamojskiej komendy. W związku z tym, że pogoda zachęca do spacerów oraz rowerowych wycieczek uczestnikom spotkania mundurowi przypomnieli również zasady bezpiecznego poruszania się jednośladem oraz przepisy dotyczące ruchu pieszych.

O turystyce, Legii Akademickiej i…

Dlaczego warto studiować turystykę i rekreację? Jakie korzyści daje udział w Legii Akademickiej? Jak połączyć naukę i uprawianie sportu? Tego wszystkiego dowiecie się z najnowszego numeru Gazety Akademickiej „Skafander”.

Utrudnienia na Okrzei

Uwaga kierowcy! Od przyszłego tygodnia ma ruszyć przebudowa ul. Okrzei od ul. Piłsudskiego do mostu na Łabuńce. W tym czasie ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Zamość: Godzina dla Ziemi

30 marca o godzinie 20:30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF. Zamierzają wyrazić w ten sposób troskę o przyszłość środowiska naturalnego. W tym roku w Polsce akcja odbędzie się pod hasłem #nieniszczedomu.

Palący problem wraca jak bumerang

Każdego roku w okresie wiosennym, strażacy w całym kraju walczą z "palącym" problemem jakim jest wypalanie suchych traw. Strażacy podsumowali, że w 2018 r na terenie powiatu zamojskiego wystąpiło 104 pożary suchych traw i nieużytków.

Narodowe Święto Węgier - obchody w Zamościu [WIDEO]

Uroczystość poświęcona obchodom Narodowego Święta Węgier, upamiętniającego rewolucję węgierską z 1848 roku, odbyła się w piątek (15.03) w Zamościu. Uczestnicy zebrali się przy pamiątkowej tablicy wmurowanej w budynek przy ul. Piłsudskiego (Kropla mleka).

Magistrat szuka dyrektorów

Zamojski Urząd Miasta ogłosił konkursy na stanowiska dyrektora Wydziału Kultury i Sportu oraz dyrektora Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów. Pierwszy z etatów jest wolny po tym, jak dotychczasowa dyrektor Małgorzata Bzówka, awansowała na wiceprezydenta miasta. Z kolei posada dyrektora Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów jest wolna, bo ...

Uciekał przed policją. Był pijany

Miał prawie promil alkoholu w organizmie i kierował samochodem pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. 26-letni kierowca Volkswagena nie zatrzymał się do kontroli i uciekał przed policyjnym radiowozem.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us