Reklama
Reklama

Region

Zatrzymali poszukiwanego

Policjanci z Łabuń zatrzymali 43-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd celem odbycia 11 miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

PGE Dystrybucja zmodernizuje sieć w Krasnobrodzie i okolicy

Zamojski oddział PGE Dystrybucja zrealizuje w Krasnobrodzie przebudowę napowietrznej sieci średniego i niskiego napięcia na sieci kablowe umieszczone pod powierzchnią ziemi. Modernizacja oraz budowa nowej infrastruktury elektroenergetycznej zapewni odbiorcom stabilne i bezprzerwowe dostawy energii elektrycznej.

Sprawca wypadku miał ponad 3 promile. Obywatel Ukrainy wiózł 4-latka

31-latek kierując Volkswagenem Polo, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z kierującym Volkswagenem Sharan. Okazało się, że obywatel Ukrainy nie miał uprawnień do kierowania, miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po zderzeniu uciekł do lasu, pozostawiając w aucie 4-letnie dziecko.

Zainwestował w "surowce naturalne". Stracił prawie 100 tys.zł.

30-latek padł ofiarą oszustów podających się za analityków finansowych pośredniczących w transakcjach na giełdzie surowców naturalnych. Przestępcy manipulując mężczyzną, skłonili go do wykonania kilku przelewów na łączną kwotę blisko 100 tys. zł.

Zgłosił kradzież samochodu. Pojazd stał na jego posesji

Za bezpodstawne wezwanie policji odpowie 26-latek z powiatu tomaszowskiego. Wczorajszej nocy zgłosił policjantom kradzież swojego Audi. Jak się jednak okazało, do żadnej kradzieży nie doszło. 26-latek kilka godzin przed zgłoszeniem miał poprosić znajomego o przeparkowanie samochodu na jego podwórko, o czym zapomniał. Przyczyną utraty pamięci, mógł być wypity wcześniej alkohol.

Szczebrzeszyn: Właściwa postawa strażaka, ratownika

Strażacy ze Szczebrzeszyna próbowali uratować życie mężczyźnie, u którego doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Zespół ratownictwa medycznego ze Szczebrzeszyna prowadził w tym czasie działania w innym miejscu.

Izbica: Mitsubishi wypadło z drogi

O wypadku w Izbicy poinformował nas jeden z Czytelników. Z jego relacji wynika, że na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us