Reklama
Reklama

Region

Hrubieszów: Potrącenie rowerzysty

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 19-letni kierowca mitsubishi wyprzedzając rowerzystę na oznakowanym skrzyżowaniu zjechał na lewy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jednośladem. 60-letni rowerzysta z licznymi obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wypadek w Tarnawatce

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj w m. Tarnawatka. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen wyjeżdżając z zatoczki autobusowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Audi.

Zasnęła za kierownicą ... motoroweru

Ustalenia policjantów wskazują na to, że kierująca motorowerem zasnęła w trakcie jazdy i wjechała do rowu. Kobieta znajdowała się w stanie po spożyciu alkoholu. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Junak zderzył się z psem

21-letni kierowca motoroweru wjechał w psa, który niespodziewanie wybiegł na jezdnie. Jednoślad przewrócił się. Młodzieniec trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.

Kolejne wypadki w rolnictwie

20-latek oczyszczając kombajn doznał urazu ręki, natomiast 17-latek cofając ciągnikiem przygniótł do maszyny rolniczej 42-latkę. Poszkodowani z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas użytkowania sprzętu rolniczego.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us