Reklama

Region

Tragiczny wypadek w Masłomęczu

 23-letni kierowca Audi potrącił 48-letnią pieszą. W wyniku poniesionych obrażeń ciała kobieta zmarła w szpitalu. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Masłomęcz w powiecie hrubieszowskim. Policjanci poszukują świadków, którzy mogli widzieć zdarzenie.

Wymusiła pierwszeństwo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w Krasnymstawie. Kierująca samochodem marki Alfa Romeo nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu pojazdowi marki Fiat. Samochód zakończył jazdę w rowie, a kierująca trafiła do szpitala.

Trasa Horyszów – Hrubieszów będzie rozbudowana

Konsorcjum firm: ZDI z Zamościa i Contek Projekt z Kielc, przedstawiło najkorzystniejszą ofertę na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej na rozbudowę DK74 na odcinku pomiędzy Horyszowem a Hrubieszowem (długość 18,7 km). Wartość oferty to ok. 2,2 mln zł - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Umowa z wykonawcą zostanie podpisana, jeśli nie wpłyną odwołania.

Kłusowali na Wieprzu

Dwaj mężczyźni w wieku 50 i 62-lat zostali zatrzymani na gorącym uczynku kłusowania na rzece Wieprz. Kłusownicy dokonywali połowu za pomocą tzw. "podrywki", przy sobie mieli również wędki oraz nielegalnie złowionego sandacza.

Tragiczny pożar domu

Do tragicznego pożaru doszło wczoraj wieczorem w m. Niemirówek Kolonia, gm. Tarnawatka. Śmierć poniósł mieszkający samotnie 52-letni właściciel posesji.

Wymusił policjantom. Miał prawie dwa promile

64 latek wjechał motorowerem na skrzyżowanie, wymusił pierwszeństwo policjantom z biłgorajskiej drogówki, którzy jechali nieoznakowanym radiowozem. Mężczyzna miał w organizmie prawie dwa promile alkoholu a motorower, którym jechał, nie był dopuszczony do ruchu, nie był zarejestrowany i nie posiadał ubezpieczenia OC.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us