Reklama
Reklama

Region

Dachowanie w Zakręciu

Kierowca volkswagena golfa nagle zjechał do rowu i dachował. 81-latek wraz z pasażerką zostali zabrani do szpitala na badania. Na szczęście nie odnieśli obrażeń. Do zdarzenia doszło wczoraj w Zakręciu, w powiecie krasnostawskim. 

Werbkowice: 23-latek złamał zasady izolacji domowej

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 23-latek z gminy Werbkowice. Młodzieniec z pozytywnym wynikiem testu na obecność koronawirusa, złamał zasady obowiązkowej izolacji domowej i wyszedł z domu. Policjanci zatrzymali go podczas kontroli drogowej, gdy jechał autem.

Pijany rowerzysta ukarany mandatem 2,5 tys.zł.

Prawie dwa promile miał rowerzysta zatrzymany przez policjantów na jednej z ulic Hrubieszowa. 43-latek został ukarany według nowego taryfikatora. Policjanci wystawili mu mandat wysokości 2,5 tysiąca złotych.

Poszukiwany 22-latek wpadł z bimbrem i marihuaną

Pechowo nowy rok rozpoczął 22-latek z gminy Telatyn. Policjanci znaleźli u niego w domu marihuanę i aparaturę do destylacji alkoholu z 200 litrami zacieru. Jak się okazało, młody mężczyzna był również poszukiwany przez miejscową prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu i przedstawienia zarzutów dotyczących posiadania i udzielania środków odurzających osobie małoletniej.
  • 1 komentarz
  • Czytany: 303 razy

Znęcał się nad matką. Trafił do aresztu

Policjanci z posterunku w Tyszowcach zatrzymali 37-latka, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoja matką. W trakcie awantury mężczyzna uderzył matkę patelnią w głowę. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie.

"Kręcił bączki" przed galerią. Był pijany

Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi, który na parkingu pod galerią w Krasnymstawie "kręcił bączki". Policjanci zauważyli jak celowo wprowadzał auto w poślizg. Okazało się, że młodzieniec ma prawie promil alkoholu w organizmie.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us