Reklama

Region

Chciał uniknąć zatrzymania. Wyskoczył z jadącego samochodu

Prawie 5 najbliższych lat za kratkami spędzi 30 latek z Biłgoraja. Dobrze znany policjantom ze swej kryminalnej przeszłości mężczyzna tak chciał uniknąć zatrzymania, że wyskoczył z jadącego samochodu. Policjanci ruszyli w pościg i zatrzymali 30 latka za którym wystawione były dwa nakazy doprowadzenia do Zakładu Karnego.

Tir wjechał w restaurację [WIDEO]

Do bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj we Frampolu (pow. biłgorajski). 38-letni kierowca pojazdu ciężarowego m-ki DAF wjechał w budynek restauracji. Na szczęście kilka minut przed zdarzeniem goście opuścili obiekt, a pracownica wyszła na zaplecze. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci i strażacy, którzy z gruzów wydobyli małego kota.

Wjechała pod prąd na obwodnicę Piask

Trzy osoby trafiły do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego w do którego doszło w czwartek na obwodnicy Piask. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jak ustalili policjanci, kierująca jednego z pojazdów wjechała na drogę ekspresową pod prąd.

Gm. Adamów: Wypadek w tartaku

Urazem dłoni dla 58-latka zakończyła się naprawa heblarki w jednym z zakładów tartacznych w gm. Adamów. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność podczas wykonywanych prac.

Hrubieszów: Panie uczą się bronić

W Hrubieszowie rozpoczęła się kolejna edycja kursu samoobrony dla pań pod hasłem "Bezpieczna Kobieta". Organizatorem kursu samoobrony jest 2 Hrubieszowski Pułk Rozpoznawczy oraz Komenda Powiatowa Policji w Hrubieszowie. Instruktorzy podczas spotkań będą starali się wykształcić w uczestniczkach kursu niezbędne postawy i zachowania, które mogą być przydatne w sytuacji potencjalnego zagrożenia.

57 latek potrącony na przejściu

Wczoraj w Biłgoraju 60 letnia kobieta kierująca samochodem osobowym m-ki Toyota potrąciła znajdującego się na przejściu pieszego 57 letniego mężczyznę. Jak ustalili policjanci uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

Pijany wjechał w dom

Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie 24-latek, który mając prawie 1,5 promila alkoholu wjechał w dom. Jakby tego było mało, zaledwie cztery dni temu policjanci zatrzymali mu prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zbudowanym o ponad 50 km/h.

Nieletni sprawcy rozboju

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków w wieku od 15 do 17-lat do sprawy rozboju, do którego doszło w miniony weekend w Krasnymstawie. Na jednej z ulic nastolatkowie pobili mężczyznę i ukradli mu portfel.

Śmiertelne potrącenie pieszego

Policjanci biłgorajskiej komendy pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło wczoraj wieczorem w m. Zagrody. Potrącony przez samochód 35-latek wskutek odniesionych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Guciów: Dwaj pijani młodzieńcy, Volkswagen uderzył w betonowy przepust. Kto prowadził?

Dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 20 lat trafili do szpitala po tym, jak Volkswagen, którym podróżowali w Guciowie uderzył w betonowy przepust. Obaj byli nietrzeźwi, badania wykazały w ich organizmach ok. 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają, który z mężczyzn kierował autem. Co ciekawe, żaden z nich nie miał prawa jazdy.

Policjanci zbierają krew dla żony kolegi

Policjanci z Krasnegostawu organizują zbiórkę krwi dla żony jednego z ich kolegów. Lekarze zdiagnozowali u niej nowotwór krwi. Jej stan jest ciężki. Na 7 listopada zaplanowano zbiórkę krwi w Centrum Integracji Społecznej w Krasnymstawie.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us