Reklama
Reklama

Region

Zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo

26-letnia kierująca skodą straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Z ogólnymi potłuczeniami została przewieziona do szpitala. Do wypadku doszło na trasie z Tomaszowa Lubelskiego do Krasnobrodu.

Straciła prawie 57 tys.zł.

Blisko 57 tysięcy złotych straciła mieszkanka powiatu tomaszowskiego podczas inwestycji w kryptowalutę. Kobieta padła ofiarą oszustów, podających się za konsultantów platformy inwestycyjnej. Umożliwiła im zdalny dostęp do swojego komputera.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 242 razy

Pocisk artyleryjski na słupie energetycznym

Pocisk prawdopodobnie z czasów II Wojny Światowej odnaleźli wczoraj pracownicy Zakładu Energetycznego na terenie gminy Mircze. Pocisk znajdował się na słupie energetycznym. O nietypowym znalezisku powiadomili policjantów, którzy zabezpieczyli teren przed dostępem do niewybuchu osób postronnych.

Kłótnia zakończyła się pobiciem

Do kłótni doszło podczas przejażdżki samochodem. Młodzieńcy kontynuowali spór po wyjściu z auta. Ostatecznie 19-latek uderzył o rok starszego kolegę. Pokrzywdzony wymagał pomocy medycznej, trafił do szpitala.

Nigeryjczyk wpadł podczas próby wyłudzenia pieniędzy

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 36-letniego obywatela Nigerii. Mężczyzna przyleciał z Włoch aby odebrać pieniądze od 55-latki, która uwierzyła w darowiznę od seniorki z USA w wysokości 2 milionów dolarów. 55-letania mieszkanka gminy Ulhówek przekazała oszustom blisko 140 tysięcy złotych.

Wpadł z nielegalną produkcją papierosów

59-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego odpowie za wytwarzanie wyrobów tytoniowych bez wymaganego zezwolenia. W miejscu jego zamieszkania funkcjonariusze ujawnili między innymi tytoń, wyprodukowane papierosy oraz sprzęt służący do ich produkcji.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us