Reklama

Region

Bus potrącił 18-latka

29-letni kierowca Iveco potrącił lewym lusterkiem idącego z przeciwka 18-latka. Pieszy z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Dachowanie mercedesa

Osobowy mercedes dachował na drodze krajowej nr 17, w miejscowości Tarzymiechy. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierowca nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Jak informuje policja, kierowca był w stanie po użyciu alkoholu.

Tymczasowy areszt za rozbój

Policjanci zatrzymali 46-latka, który dokonał rozboju na 29-latku z Krasnegostawu. Wczoraj sąd przychylił się do wniosku policjantów oraz prokuratora i zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Szczęśliwy finał poszukiwań 68-latki

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 68-latki, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta wyszła z domu nie informując nikogo gdzie idzie. Odnaleziona została na polach, niedaleko miejsca zamieszkania. 68-latka karetką została przewieziona do szpitala.

Rakieta spadła na terytorium Polski. Zginęły dwie osoby. Trwa ustalanie, kto wystrzelił pocisk

Władze państwowe potwierdziły, że w Przewodowie (pow. hrubieszowski) doszło do wybuchu rakiety, która spadła na terytorium Polski. Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 15 listopada. Zginęły dwie osoby. "Nie mamy w tej chwili żadnych jednoznacznych dowodów na to, kto wystrzelił rakietę, prowadzone są czynności śledcze" - powiedział Prezydent Polski Andrzej Duda po naradzie w BBN i rozmowach z sojusznikami.

Pow. hrubieszowski: Wybuch w Przewodowie. Dwie osoby zginęły

Do eksplozji w suszarni zbóż w Przewodowie (powiat hrubieszowski) doszło we wtorek, 15 listopada. Zginęły dwie osoby. Nie ma jeszcze pewności, co dokładnie wydarzyło się w pobliżu granicy z Ukrainą. Ogólnopolskie media poinformowały, że na terytorium Polski spadły dwa pociski. W związku zaistniała sytuacją kryzysową premier zwołał w trybie pilnym komitet ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Obronności. Zwołano także posiedzenie rządu.

Ukradł z pola 350 kg nawozu

Policjanci namierzyli mężczyznę, który ukradł z pola 350 kg nawozu rolniczego. Właściciel wycenił straty na blisko 1500 zł. Zarzut w tej sprawie usłyszał 30 latek z gminy Mircze, który przyznał się do winy. Na jego posesji policjanci odnaleźli skradziony nawóz.

Z promilami w barierkę energochłonną

Prawie 2 promile alkoholu w organizmie miała 63-latka, która w miejscowości Surhów – Kolonia straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w barierę energochłonną. Kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Policjanci apelują o zdrowy rozsądek za kierownicą.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us