Reklama
Reklama

Region

Nie dali się oszukać

Do dwóch nieudanych prób oszustwa doszło wczoraj na terenie Biłgoraja. Do 62 letniej kobiety zadzwonił mężczyzna podający się za funkcjonariusza CBA, z kolei 38 latek otrzymał informacją o drobnej niedopłacie z fałszywym linkiem. Policjanci ostrzegają – pomysłowość oszustów nie ma granic, nie dajmy się oszukać!

Huta Szumy: Dachowanie na skrzyżowaniu

43-letni kierowca samochodu marki Peugeot dojeżdżając do skrzyżowania nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu BMW. Pojazdy zderzyły się z taką siła, że jeden dachował na chodnik i barierki ochronne, a drugi przejechał jeszcze kilka metrów i zatrzymał się na krawężniku chodnika. Sprawca zdarzenia i pasażer BMW z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Samoobsługowy alkomat trafił do krasnostawskiej komendy

Samoobsługowy alkomat pojawił w budynku Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. Sprzęt został zainstalowany w poczekalni dla interesantów. Będzie służył wszystkim tym, którzy bez względu na porę dnia i nocy będą chcieli sprawdzić swój stan trzeźwości, zanim wsiądą za kierownicę pojazdu.

Kradziony motocykl i alkohol

Pili alkohol i wybrali się na przejażdżkę jednośladami. Mężczyźni nie posiadali uprawnień do kierowania i nie mieli kasków. Ponadto policyjna kontrola wykazała, że jeden pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych, a drugi był kradziony.

Chciała ominąć sarnę, wjechała w zboże

31-latka kierująca Oplem chciała uniknąć zderzenia z sarną. Zjechała z drogi i kontynuowała jazdę przez rosnące w polu zboże. Kierującej nic się nie stało, uszkodzony został jedynie samochód.

Zakończył jazdę motocyklem na znaku drogowym. Był pijany

Z obrażeniami ciała do szpitala zastał przewieziony 33-letni kierujący motocyklem, który wpadł w poślizg i doprowadził do przewrócenia maszyny. W organizmie miał prawie promil alkoholu i nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.

Strażacy z Majdanu Wielkiego mistrzami powiatu

Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Majdanu Wielkiego obroniła tytuł mistrza podczas XI Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych grupy A dla OSP powiatu zamojskiego. Zmagania odbyły się w niedzielę (7 lipca) na stadionie miejskim w Szczebrzeszynie.

Wpadli podczas doglądania uprawy

Do 8 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu biłgorajskiego, którzy uprawiali krzewy konopi indyjskiej innej niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli łącznie 70 sadzonek w różnej fazie wzrostu. Mężczyźni wpadli podczas doglądania uprawy.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us