Reklama
Reklama

Region

Potrącenie pieszego. 23-latek był pijany

23-latek idąc drogą krajową nr 17 został potrącony przez kierującego BMW. Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Jak informuje policja, pieszy nie posiadał odblasku a w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.

  • 9 komentarzy
  • Czytany: 811 razy

Izbica: BMW uderzyło w drzewo

Samochód osobowy BMW zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Wypadek miał miejsce w sobotę, w miejscowości Izbica na drodze krajowej nr 17. Pojazdem podróżowały dwie kobiety oraz 3 – letnie dziecko. Na szczęście nic im się nie stało.

Złodziej kosmetyków wpadł na gorącym uczynku

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który w jednej z miejscowych drogerii skradł kosmetyki o łącznej wartości ponad tysiąca zł. Jego łupem padły między innymi perfumy, golarki i szczoteczki do zębów. Teraz mężczyzna odpowie za kradzież przed sądem.

Śmiertelny wypadek. Kierujący quadem uderzył w drzewo

Do tragicznego zdarzenia doszło w kompleksie leśnym w okolicach Kaczórek. Według informacji jakie przekazała nam rzeczniczka zamojskiej policji, kierujący quadem uderzył w drzewo. 59-letniego kierowcy nie udało się uratować.

Pijany na quadzie

49-letni kierowca quada miał ponad 1,5 promila alkoholu, a na swoim koncie dwa sądowe zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zatrzymał go policjant w czasie wolnym od służby.

"Komarem" na gazie

Niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie i zakaz kierowania pojazdami miał 35-letni kierowca motoroweru. Jakby tego było mało, mężczyzny jechał bez kasku.

Szczebrzeszyn ma nową karetkę

Szczebrzeszyński szpital ma nowy ambulans medyczny. Uroczyste przekazanie pojazdu odbyło się 22 czerwca.

Nowy ambulans medyczny marki Renault Trafic został zakupiony dzięki wsparciu spółek Skarbu Państwa i lokalnych samorządów. Koszt zakupu karetki to 215 tys. zł.

Uroczystego przekazania pojazdu dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Szczebrzeszynie dokonał Artur Soboń - sekretarz stanu w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz Stanisław Grześko - starosta zamojski.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us