Region

Odsłonięto Pomnik Powstania Zamojskiego

6 grudnia, na terenie Muzeum Historycznego Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej im. Stanisława Prusa "Adama" w Bondyrzu odbyła się uroczystość odsłonięcia Pomnika Powstania Zamojskiego. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja naukowa pt. "Powstanie Zamojskie".

Policjanci uratowali mężczyznę przed wychłodzeniem

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Żółkiewce podczas patrolowania rejonu służbowego, pomogli samotnie zamieszkującemu 41-latkowi. Podczas odwiedzin, funkcjonariusze zauważyli, że mężczyzna miał pierwsze objawy wychłodzenia. Mundurowi powiadomili załogę karetki pogotowia.

Kierowca audi wjechał pod pociąg

25-letni kierowca audi wjechał na przejazd kolejowy i zderzył się z pociągiem towarowym. Kierującemu oraz maszyniście na szczęście nic się nie stało.
  • 2 komentarzy
  • Czytany: 963 razy

Tragiczny wypadek w pow. tomaszowskim. Zginęły dwie osoby

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w Ciotuszy Starej, w powiecie tomaszowskim. Kierujący oplem na łuku drogi wpadł w poślizg i uderzył w jadącego z przeciwka dostawczego renaulta. Śmierć na miejscu poniósł 80-letni kierujący osobówką i jego 77-letnia pasażerka. Kierowca busa i jego pasażer trafili do szpitala.

Wjechał w barierę mostu. Był pijany

Policjant hrubieszowskiej drogówki wracając ze służby zauważył uszkodzonego Hyundaia, który wjechał w barierkę mostu. Jak się okazało kierowca pojazdu miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany. To 19-latek z Hrubieszowa.

Dachowanie Passata. Kierowca był pijany

20-letni kierujący Volkswagenem wyjeżdżając z Justynówki, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem i dachował w przydrożnym rowie. Jak się okazało, mężczyzna w organizmie miał prawie 1,5 promila alkoholu.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us