Reklama
Reklama

Region

Kolejne 4,2 km zmodernizowanej drogi powiatowej

Zakończono trzecie, ostatnie przedsięwzięcie drogowe, na które Powiat Zamojski uzyskał dofinansowanie w 2021r. z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Łączne dofinansowanie z RFRD wyniosło blisko 9,0 mln zł i obejmowało 20,5 km dróg powiatowych tj.: Suchowola-Majdan Ruszowski dł. 5,5 km, Uście-Źrebce-Deszkowice dł. 10,8 km i Tarzymiechy -Stary Zamość- Białobrzegi dł. 4,2 km.

Pijany kierowca wjechał w autokar

25-letni kierowca audi wjechał w zaparkowany na poboczu autokar, do którego wsiadali wyjeżdżający na wycieczkę pasażerowie. Kierowca miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Karp: Zderzenie busa i passata

Kierowca busa chciał skręcić w lewo na posesję. Nie zauważył, że jest wyprzedzany przez kierującą passatem. Doszło do zderzenia. Do szpitala trafiła 39-latka, która kierowała osobówką. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i po badaniach mogła wrócić do domu.

Pijani uczestnicy ruchu! Rowerzyści dostali mandaty po 2,5 tys.zł

Czterech pijanych uczestników ruchu zatrzymali tomaszowscy policjanci podczas minionego weekendu. Dwóch z nich poruszało się rowerami, jeden osobówką i jeden motorowerem. Teraz nieodpowiedzialni cykliści będą musieli zapłacić mandaty karne po 2,5 tysiąca złotych, natomiast pozostali kierujący będą odpowiadać przed sądem.

Ciężarówka pełna piwa wypadła z drogi

Jak do tego doszło, nie wiem - tak tłumaczył się kierujący ciężarówką, który rozbił ok. 200 transporterów piwa. Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 9:00 na K17 w miejscowości Ignasin. (pow. krasnostawski).

Areszt za włamania do domów

Włamywacze wpadli po tym, jak po pijanemu wjechali autem do rowu. W porzuconym samochodzie policjanci ujawnili kominiarki i wiatrówkę przypominającą broń palną. Okazało się, że dwaj mieszkańcy Katowic dokonali kilku włamań do domów na terenie powiatu krasnostawskiego. Nie była to ich pierwsza "wycieczka" w te strony.

Policyjny pościg za pijanym kierowcą [WIDEO]

Krasnostawscy policjanci po kilkukilometrowym pościgu zatrzymali pijanego kierowcę busa. 34-latek pod lasem porzucił samochód i kontynuował ucieczkę pieszo. Miał prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie i posiadał prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci udostępnili wideo z pościgu.

Rowerzysta zaproponował policjantom 10 tys.zł. łapówki

54-letni rowerzysta zatrzymany przez policjantów do kontroli drogowej. Mężczyzna był pijany. Groziło mu 2,5 tys.zł. mandatu. Rowerzysta zaproponował interweniującym mundurowym 10 tys.zł. łapówki. Kiedy zorientował się, że jego propozycja nie przyniesie żadnego rezultatu, zaczął znieważać funkcjonariuszy.
Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us