Reklama
Reklama

Sport

Orka znowu z workiem medali!

W centrum wojewódzkiego pływania, jakim stała się lubelska Aqua po raz kolejny rozegrano najstarsze w regionie zawody pływackie - Memoriał Henryka Kossakowskiego. Zawody odbyły się na olimpijskiej długości pływalni w dniach 21-22 lutego.

Padwa wygrała u siebie z KSZO

Po piątkowym treningu Marcin Czerwonka raz jeszcze prosił swoich zawodników o pełną mobilizację przed starciem z KSZO. Zmiana trenera i ruchy kadrowe ostrowczan sprawiły, że do hali OSiR przyjechać miał zupełnie inny zespół niż jesienią. I tak rzeczywiście było. Po meczu Padwa pokonuje KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31:28 (12:12).

Zamość ma kartingowy team [WIDEO]

W Zamościu powstał pierwszy, profesjonalny team juniorów w kartingu. - To dopiero początki ale mamy ogromny potencjał, zawodnicy są ambitni, waleczni i mają wielki zapał do ścigania się na torze - mówi trener Marek Kwiecień z DSspeed.

Złote dziewczyny!

Ze złotymi medalami wróciły zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 9 w Zamościu z Wojewódzkiego Finału Igrzysk Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym (kategoria pow. 13 lat).

Gonią lidera!

Zamojscy tenisiści stołowi pokonali 8:2 IKS Start Zduńska Wola. To ich najwyższe zwycięstwo w tej rundzie. Wynik sugerowałby gładką przeprawę, jednak goście łatwo punktów nie oddali.

Pokazali moc

Choć kielecka młodzież postawiła Padwie twarde warunki, to wszystko zakończyło się zgodnie z planem. Na inaugurację rundy rewanżowej I ligi (gr. C) Padwa Zamość pokonała NLO SMS ZPRP Kielce 34:24 (17:15), księgując na swoim koncie kolejne trzy punkty.

Weekend pod znakiem halowej piłki nożnej

15 klubów sportowych weźmie udział w turnieju halowej piłki nożnej w Zamościu. Zawody organizowane przy wsparciu grupy skautingowej: Polish Scouting Group i PAF Sport Future odbędą się na hali sportowej w ZSP nr 5 w Zamościu.

Padwa podejmie SMS Kielce

Dzisiaj (7.02), po dwumiesięcznej przerwie w pierwszoligowych rozgrywkach, Padwa Zamość ponownie pojawi się na parkiecie. Powalczy o ligowe punkty z SMS ZPRP Kielce.

Wiceliderzy i wiceliderki I ligi z Zamościa

Dwie wysokie wygrane odnotowały tenisistki stołowe PWSZ Zamość w miniony weekend (1-2 lutego), dzięki czemu zostały wiceliderkami I ligi. Z kolei męska drużyna tenisistów z Zamościa zremisowała wyjazdowe spotkanie z konkurentami do gry w barażach o Superligę z Villa Verde Olesno. Do zwycięstwa zabrakło im naprawdę niewiele.

Weekend z tenisem stołowym

Już w najbliższy weekend (1-2.02. 2020 r.) dwa spotkania przed własną publicznością rozegra I-ligowa drużyna tenisa stołowego kobiet PWSZ Zamość. Rywalkami zamościanek będą drużyny KS Gorce Nowy Targ oraz IKTS Broń Radom.

Mają patent na liderów

Zamojscy tenisiści i tenisistki sprawili swoim kibicom nie lada niespodzianki w konfrontacjach z pierwszoligowymi liderami. Skazywane na porażkę zawodniczki PWSZ Zamość zremisowały z AZS UE Wrocław II i niewiele brakowało, a zdobyłyby komplet punktów. Z kolei panowie wysoko 7:3 pokonali bardzo silną drużyną PKS Pegaz Miasto Łańcut Jarosław II.

Zagrają z liderami

To będą tenisowe emocje na bardzo wysokim poziomie. W najbliższą sobotę, 25 stycznia zamojscy tenisiści i tenisistki zmierzą się u siebie z liderami pierwszoligowych tabeli.

Ostoja z pucharem

Trzynaście drużyn wzięło udział w tegorocznym XII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stary Zamość. Najlepsza okazała się drużyna Ostoja Skierbieszów.

Dwa remisy i zwycięstwo

Niepokonane w rundzie rewanżowej są I-ligowe drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. Z wyjazdowych spotkań panowie przywieźli remis, a panie remis i zwycięstwo.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us