Reklama
Reklama

Sport

Kolejne sukcesy zawodników Agrosu

Jakub Antoszewski został wicemistrzem Polski juniorów w zapasach, w stylu wolnym. Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w zapasach odbyły się w dniach 12-14.04.2019r. w Międzyzdrojach.

Orka wciąż na fali

W rozegranych w Warszawie (6-7.04) zawodach z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski wzięło udział 473 pływaków (180 zawodniczek i 293 zawodników) z 84 klubów. Zamojską Orkę reprezentowało siedmioro pływaków: Julia Bednarz, Julia Malinoś, Klaudia Malec, Zuzanna Sioma, Klaudia Wróblewska, Filip Łagoźny i Rafał Chyrchała.

PWSZ Zamość Akademickim Mistrzem Polski

W ubiegły weekend (12-14 kwietnia) w Gdańsku rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, podczas których studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu wywalczyli złoty medal.

Wszyscy zadowoleni

Po zwycięstwie 26:22 (12:12) z ROKiS Radzymin kibice Padwy Zamość mogą mówić o pełnym sukcesie. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki wygraną za trzy punkty spuentowali bardzo udany sezon. Nic dziwnego, że kibice przez kilka minut nie pozwolili zejść swoim pupilom z parkietu.

Pożegnanie z kibicami

Czego spodziewają się kibice Padwy Zamość w ostatnim domowym meczu w sezonie 2018/2019? Przede wszystkim czekają na zwycięstwo z ROKiS Radzymin, na dodatek odniesione w dobrym stylu. Zawodnicy trenera Marcina Czerwonki są to winni swoim sympatykom, którzy przez całe rozgrywki stworzyli niesamowity klimat w hali OSiR. Początek spotkania dzisiaj, 13 kwietnia o godz. 18.

Uczennice SP Nr 9 najlepsze w województwie!

Drużynowym zwycięstwem uczennic Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Tenisie Stołowym. W rozgrywanych 6 kwietnia w Kocudzy zawodach dziewczęta wywalczyły zwycięstwo drużynowe w kategorii szkół podstawowych.

Brązowy medal dla drużyny piłki ręcznej

Drużyna piłki ręcznej PWSZ Zamość zdobyła brązowy medal podczas Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego. Wczoraj odbył się mecz o III miejsce, w którym drużyna PWSZ pokonała zespół Uniwersytetu Przyrodniczego 27:20 (12:12).

Medale dla zamojskich zapaśników

W Kostrzynie nad Odrą, kolebce sportu zapaśniczego, dnia 30-31.03 odbył się II Puchar Polski Kadetów (15-17 lat) w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnicy KS Agros Zamość wywalczyli dwa medale.

Zawodnicy Orki na Arena Grand Prix Polski

10 zawodników zamojskiej Orki rywalizowało w pierwszych tegorocznych zawodach na długim basenie-Arena Grand Prix Puchar Polski (14 lat i starsi). Do zawodów zgłosiło się w sumie aż 750 zawodniczek i zawodników ze 113 klubów!

Szczypiorniści przegrali w rzutach karnych

Po raz pierwszy w historii swoich występów ligowych zawodnicy MKS Padwa Zamość przegrali w serii rzutów karnych. Jednak strata dwóch punktów w sobotnim meczu z SPR PWSZ Tarnów nie jest aż tak dotkliwa (24:24, w karnych 4:5), ponieważ beniaminek mocno postraszył drużynę typowaną do awansu do PGNiG Superligi.

Padwa podejmie lidera

Jeśli zmagania w pierwszej lidze szczypiornistów porównać do wyprawy wysokogórskiej, to w najbliższą sobotę (godz. 18) zawodnicy MKS Padwa Zamość spróbują zaatakować sam wierzchołek. Do Zamościa przyjeżdża bowiem SPR PWSZ Tarnów – lider tabeli i główny kandydat do awansu do PGNiG Superligi.

Trójstronna deklaracja dla zamojskiej piłki nożnej

Trzy piłkarskie kluby sportowe podpisały (26.03) porozumienie o współpracy dotyczące szkolenia piłkarzy. To Autonomiczna Młodzieżowa Sekcja Piłki Nożnej (AMSPN) Hetman Zamość, Diecezjalny Klub Sportowym „Gaudium” Zamość, Fundacja „Klub Sportowy Hetman Zamość”.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us