Reklama

Uwaga kierowcy! Wahadło na ul. Szczebrzeskiej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Zamojski magistrat poinformował o zmianach w w organizacji ruchu na ul. Szczebrzeskiej, gdzie trwa przebudowa drogi krajowej nr 74. Przy granicy miasta ustawiona będzie sygnalizacja świetlna a ruch będzie się odbywał wahadłowo.

"Informujemy, iż w dniu 7 grudnia 2022 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Szczebrzeskiej. Będzie to skutkowało ustawieniem sygnalizacji świetlnej na ul. Szczebrzeskiej na końcu przebudowywanego zakresu (granice miasta Zamość). Ruch będzie odbywał się wahadłowo po stronie lewej (pas w stronę centrum Zamościa) na odcinku ok. 40 metrów. " - czytamy w komunikacie.

Magistrat poinformował też o zmianie organizacji ruchu na odcinku ul. Włościańskiej. Od 8 grudnia zamknięta będzie dla ruchu ul. Włościańska, od skrzyżowania z ul. Dzieci Zamojszczyzny na odcinku ok. 40 metrów. Objazdy zaplanowano ul. Królowej Jadwigi.

1 komentarz

  • hiPOkryzja
    hiPOkryzja środa, 07 grudzień 2022 10:18 Link do komentarza

    no kierowcy, macie otwarcie ul. Partyzantów

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us