Reklama

Zamość może wygrać podwórko talentów. Ostatnie godziny głosowania

W konkursie bierze udział 200 lokalizacji, wygrywa tylko 20. Teraz ranking zmienia się w błyskawicznym tempie, foto: materiał organizatora W konkursie bierze udział 200 lokalizacji, wygrywa tylko 20. Teraz ranking zmienia się w błyskawicznym tempie, foto: materiał organizatora

Przed nami ostatnie godziny głosowania w konkursie Podwórko Talentów. Zespół Szkół nr 2 walczy o nowoczesny plac zabaw dla wszystkich dzieci z Zamościa. W konkursie organizowanym przez firmę Nivea liczy się każdy głos.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi wszystkich zamościan Zespół Szkół nr 2 znajduje się obecnie na 6 miejscu, ale przed nami decydujący etap głosowania.

W konkursie bierze udział 200 lokalizacji, wygrywa tylko 20. Teraz ranking zmienia się w błyskawicznym tempie.

-Tylko wspólnymi siłami możemy wygrać w wyścigu o Podwórko Talentów, w którym trwa zacięta rywalizacja- apeluje społeczność zamojskiej szkoły.

Głosować można za pośrednictwem strony internetowej: podwórko.nivea.pl.

Podwórko talentów to nowoczesny plac zabaw, wspierający ogólny rozwój dzieci, dzięki czemu są one pewne siebie i pełne zapału, a później w dorosłym życiu mogą realizować swoje marzenia.

Już jutro możemy świętować wspólny sukces, wtedy nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. Liczymy na Was!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us