Reklama

"Transplantacja – jestem na TAK"

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

"Transplantacja – jestem na TAK" - to tytuł filmu, który przygotowała Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu we współpracy z Samodzielnym Publicznym Szpitalem Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Film niesie ze sobą bardzo ważny przekaz.

Film "Transplantacja – jestem na TAK" jest skierowany do szerokiego grona odbiorców (młodzieży, osób dorosłych) i promuje ideę transplantacji. Głównymi bohaterami są osoby po przeszczepach, które dzielą się z widzem swoimi historiami. Film opowiada również o działalności Szpitala im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu w zakresie transplantacji, a także o działaniach podejmowanych przez Bursę Międzyszkolną nr 1, które przyczyniają się do poszerzania wiedzy społeczeństwa w tej dziedzinie.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us