Reklama
Reklama

Ukradł biżuterię z zamojskich mieszkań. Wpadł podczas kontroli drogowej

foto: Policja foto: Policja

Policjanci zatrzymali 18-latka, który kierując Audi przekroczył dozwoloną prędkość, a potem chciał uciec przed mundurowymi. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w pojeździe różnego rodzaju biżuterię, która pochodziła z kradzieży dokonanych na terenie Zamościa.

Zarzuty kradzieży z włamaniem do dwóch mieszkań na terenie Zamościa oraz niezatrzymania się do kontroli drogowej pomimo polecenia funkcjonariusza, usłyszał 18-latek z Lublina. Mężczyzna został zatrzymany po krótkim pościgu w niedzielę wieczorem w miejscowości Łopiennik Górny. Podczas kontroli drogowej w samochodzie m-ki Audi funkcjonariusze znaleźli różnego rodzaju biżuterię.

W trakcie dalszych czynności ustalono, że pochodzi ona z dwóch kradzieży z włamaniem, do których doszło na terenie Zamościa. Jak się okazało kierowca Audi nie posiadał też uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Mężczyzna trafił prosto do policyjnego aresztu, wczoraj usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 10.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us