Reklama
Reklama

Zamość: Ruszyły zebrania osiedlowe, trwa głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Do 27 września potrwają zebrania osiedlowe, podczas których mieszkańcy Zamościa będą mogli oddać swój głos na projekty w Budżecie Obywatelskim 2020. Głosowanie internetowe już się zakończyło. Oddano prawie 3500 głosów.

Prawo do udziału w głosowaniu ma mieszkaniec Miasta Zamość. Uprawnionemu mieszkańcowi przysługuje jeden głos, który może oddać wyłącznie na projekt osiedla, na którym zamieszkuje oraz jeden głos, który może oddać wyłącznie na jeden projekt ogólnomiejski. Głosowanie podczas zebrań osiedlowych odbywa się za pomocą kart do głosowania i polega na wypełnieniu wszystkich swoich danych oraz postawienie znaku „X” przy wybranym projekcie, a także podpisaniu oświadczenia.

Głosowanie internetowe już się zakończyło. Około 1780 głosów oddano ogółem na wszystkie projekty osiedlowe, 1674 głosy - na projekty ogólnomiejskie.

Harmonogram zebrań osiedlowych dostępny jest tutaj: http://www.zamosc.pl/dat/attach/9182_9082harmonogramzebranbo20201.pdf

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us