Reklama
Reklama

Kontynuacja współpracy z klubem sportowym

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

10 czerwca 2019 r. rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu prof. nadzw. dr hab. Andrzej Samborski i prezes Akademicko-Uczniowskiego Klubu Sportowego Trefl Zamość Piotr Kostrubiec podpisali porozumienie o kontynuacji współpracy rozpoczętej w 2012 roku.

Zamojscy tenisiści stołowi nadal będą występować we wszystkich zawodach pod nazwą PWSZ ZAMOŚĆ. Wpływ na kontynuację współpracy uczelni z klubem miał fakt, iż wśród zawodników są studenci PWSZ w Zamościu, którzy zarówno indywidualnie, jak i drużynowo odnieśli wiele sukcesów w ubiegłym sezonie.

Na podstawie porozumienia uczelnia będzie wspierać finansowo udział swoich studentów – zawodników AUKS Trefl Zamość w wyjazdach szkoleniowych i rozgrywkach sportowych.

Podobnie, jak w poprzednich latach, studenci mogą skorzystać z Indywidualnej Organizacji Studiów, co pozwoli im połączyć naukę z treningami i udziałem w wyjazdach sportowych.

Uczelnia poprzez wsparcie zawodników chce pokazać młodym ludziom, że istnieje możliwość rozwoju umiejętności sportowych i jednoczesnego studiowania w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us