Reklama
Reklama

Mieszkania w "Starej Elektrowni"?

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

"Elektrownia Park Residence" - to nazwa osiedla mieszkaniowego, które ma powstać przy ulicy Sienkiewicza w Zamościu, w miejscu Starej Elektrowni. Firma Bartecki Development zawarła przedwstępną umowę na zakup nieruchomości.

"W Starej Elektrowni poprzez rozbudowę i adaptację budynku będą znajdować się lokale mieszkalne oraz apartamenty. Nowopowstała część będzie kompleksem mieszkań, apartamentów oraz pierwszych na zamojskim rynku luksusowych penthouse’ów. Stanie się to idealnym miejscem dla tych, którzy chcą cieszyć się energią miasta i czerpać z zielonego serca Zamościa." - informuje inwestor.

Budynek Starej Elektrowni położny jest w strefie konserwatorskiej B. "Obliguje to nas do uzyskania decyzji konserwatora zabytków, co chcemy uczynić do końca maja br. Jeśli nie napotkamy trudności związanych z uzyskaniem odpowiednich zgód to już w grudniu starać się będziemy o uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę" - wyjaśnia Błażej Bartecki z Bartecki Development.

Zakończenie inwestycji planowane jest na czerwiec 2021r.

3 komentarzy

 • Brambiszon
  Brambiszon wtorek, 16 kwiecień 2019 14:17 Link do komentarza

  A gdzie Browar Zamość wywieje? Dobre piwsko tam mają i szkoda byłoby, aby interes zniknął.

 • eRPe
  eRPe wtorek, 16 kwiecień 2019 15:13 Link do komentarza

  Nie wiem czy wiesz ale to dobre piwsko i tak od dłuższego czasu rozlewane jest w Krakowie, a Zamość ma tylko na etykiecie ...

 • mieszkaniec
  mieszkaniec wtorek, 16 kwiecień 2019 16:34 Link do komentarza

  Skoro na miejscu zielonego ryneczku udało im się wcisnąć apartamentowiec (pasujący do tej części miasta jak pięść do nosa) to uzyskają też pozytywną decyzję na tę inwestycję. Wszystko jest kwestią kasy i znajomości.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us