Pijany kierowca doprowadził do zderzenia. Wiózł 4-letnią dziewczynkę

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca Skody, który próbując zmienić pas ruchu doprowadził do zderzenia z innym autem. Mężczyzną wiózł 4-letnie dziecko i kobietę. To kolejne zdarzenie drogowe na ul. Dzieci Zamojszczyzny w ostatnich dniach.

Do kolizji doszło dzisiaj około godziny 15:00.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca osobowej Skody - mieszkaniec gminy Miączyn, jadąc lewym pasem ulicy Dzieci Zamojszczyzny, chciał zmienić pas i doprowadził do zderzenia z Volkswagenem jadącym prawym pasem. Skodą podróżowała jeszcze kobieta i 4-letnie dziecko. Razem z kierowcą, trafili do szpitala. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Kierowcy Volkswagena nic się nie stało - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Jak się okazało, sprawca zdarzenia był pijany. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Na dodatek, nie miał przy sobie dokumentów uprawniających go do kierowania pojazdami - dodaje rzeczniczka.

Ruch na ul.Dzieci Zamojszczyzny był przez chwilę zablokowany. Obecnie odbywa się bez utrudnień.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us