Reklama

Browar Zamość na sprzedaż

foto: archiwum ezamosc.pl foto: archiwum ezamosc.pl

Na sprzedaż wystawiono "Browar Zamość". Nieruchomość o powierzchni 4.692 m2 zabudowana częściowo obiektami dawnej elektrowni miejskiej znajduje się przy ul. Sienkiewicza. Wyceniono ją na prawie 4 mln zł.

"Lokalizacja nieruchomości to bezpośrednie sąsiedztwo zrewitalizowanych ostatnio fortyfikacji dawnej Twierdzy Zamość i starówki zamojskiej (6 min. spacerem do Rynku Wielkiego i Ratusza ). Jednocześnie od strony południowej działka graniczy z ul. Sienkiewicza (róg Promiennej), co zabezpiecza bardzo dobrą komunikację drogową ze ścisłym centrum, jak i pozostałymi dzielnicami Zamościa." - czytamy w ofercie. 

W aktualnym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Zamościa działka określona jest jako "tereny usług i tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej". 

Jak czytamy w ogłoszeniu, sprzedawca nieruchomości jest w posiadaniu prawomocnej decyzji określającej warunki urbanistyczno-budowlane dla realizacji na tym terenie nowego obiektu hotelarskiego (do 100 pokojów) lub mieszkalnego (do 5.000m2 pum), wraz z możliwością modernizacji obiektów istniejących.

Ofertę można obejrzeć tutaj: https://www.olx.pl/oferta/zamojska-starowka-stara-elektrownia-browary-zamojskie-CID3-IDqXR3n.html

 

2 komentarzy

  • mario
    mario środa, 10 styczeń 2018 07:12 Link do komentarza

    a co z ludźmi którzy zarezerwowali lokal w przyszłości np na komunię w maju i wpłacili zaliczki?

  • Juzef
    Juzef środa, 10 styczeń 2018 12:19 Link do komentarza

    Pewno przepadno..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us