Reklama
Reklama

Uprawiał marihuanę, trafił do aresztu

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z Miączyna zatrzymali 27-latka, który na swojej posesji w specjalnie przystosowanym pomieszczeniu uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście sadzonek, susz roślinny oraz amfetaminę. Podejrzany został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Posterunku Policji w Miączynie przypuszczali, że 27-letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Miączyn nie tylko posiada, ale i uprawia zabronione substancje.

- W specjalnie do tego przystosowanym pomieszczeniu wyposażonym w urządzenia świetlne, ogrzewanie oraz wentylatory odkryli uprawę konopi indyjskich. Oprócz kilkunastu sadzonek tej nielegalnej rośliny policjanci odnaleźli i zabezpieczyli również susz marihuany i amfetaminę. W mieszkaniu 27-latek miał także różne akcesoria służące do uprawy konopi i porcjowania narkotyków. Policjanci łącznie zabezpieczyli marihuanę w ilości, z której można byłoby wykonać prawie 300 porcji dilerskich tego narkotyku - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.


27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał trzy zarzuty – posiadania narkotyków, uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania przedmiotów służących do wytwarzania środków odurzających. Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na najbliższe trzy miesiące.

Za popełnione przestępstwa mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us