Reklama

Złodziej kosmetyków wpadł na gorącym uczynku

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Hrubieszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który w jednej z miejscowych drogerii skradł kosmetyki o łącznej wartości ponad tysiąca zł. Jego łupem padły między innymi perfumy, golarki i szczoteczki do zębów. Teraz mężczyzna odpowie za kradzież przed sądem.

33-letni mieszkaniec Hrubieszowa próbował ukraść perfumy, golarki oraz szczoteczki do zębów. Dziwnie zachowującego się klienta sklepu zauważył ochroniarz. Złodziej próbował schować skradzione produkty do plecaka i wyjść ze sklepu nie płacąc za towar. Został zatrzymany, a następnie przekazany w ręce policjantów. Jak ustalono mężczyzna kilka dni wcześniej również dokonał kradzieży w tym samym sklepie. Swoje zdobycze sprzedał, bo jak twierdził była mu potrzebna gotówka. Policjanci zabezpieczyli dowody w sprawie, między innymi zapis monitoringu.

Teraz 33-latek odpowie za kradzież przed sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us