Zatrzymani sprawcy włamania

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W ubiegły piątek tomaszowscy policjanci zatrzymali troje sprawców kradzieży z włamaniem w miejscowości Jarczów Kolonia Druga. Łupem padły cztery koła samochodowe o wartości 1600 złotych.

Jak informuje policja, w nocy z 13 na 14 lutego policjanci z Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KPP w Tomaszowie Lubelskim bezpośrednio po otrzymanym zgłoszeniu kradzieży z włamaniem zatrzymali na stacji Paliw w Tomaszowie Lubelskim samochód osobowy m-ki Ford Fokus. Podróżowali nim sprawcy włamania: 34-letnia mieszkanka Lublina, 33 letni mieszkaniec Lublina oraz 35- letni mieszkaniec gminy Jarczów. W samochodzie policjanci znaleźli cztery koła od samochodu m-ki BMW, które sprawcy po uprzednim uszkodzeniu okna skradli z budynku gospodarczego w miejscowości Jarczów Kolonia Druga powodując straty w wysokości 1600 złotych na szkodę 20-letniego mieszkańca Krasnobrodu.

Skradzione zostało odzyskane. Sprawcy usłyszeli już zarzuty, za powyższy czyn grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us