Reklama
Reklama

Czołowe zderzenie z tirem. Jedna osoba zginęła

foto: Policja foto: Policja

Kierowca samochodu osobowego nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z tirem. Mężczyzna zginął na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godziny 11:00 w m. Krupe pod Krasnymstawem.

Jak wstępnie ustalili policjanci, 41-latek kierujący pojazdem marki Audi, który poruszał się od Chełma do Krasnegostawu nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z samochodem ciężarowym m-Volvo. Tirem kierował 53–letni mieszkaniec gminy Chełm. 41–letni mieszkaniec gminy Krasnystaw pomimo prowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu zdarzenia przez zespół medyczny, zmarł.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegóły tego tragicznego wypadku. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożną jazdę.

3 komentarzy

 • @op.pl
  @op.pl niedziela, 24 listopad 2019 13:32 Link do komentarza

  TIR (skrót od fr. Transport International Routier[1], „Międzynarodowy Transport Drogowy”) – międzynarodowa konwencja celna z 14 listopada 1975 dotycząca przewozu towarów samochodami ciężarowymi w transporcie międzynarodowym, pozwalająca uprościć procedury na przejściach granicznych i w urzędach celnych w celu większej skuteczności przewozów drogowych.

  Samochód ciężarowy poruszający się na karnecie TIR wyjeżdżający z jednego państwa jest – w myśl konwencji TIR – sprawdzany i plombowany na przejściach granicznych albo w dowolnym urzędzie celnym zlokalizowanym w środku kraju wywozu towaru, a zostaje odplombowany i skontrolowany dopiero w państwie docelowym, natomiast wszystkie granice krajów tranzytowych mija z formalnościami ograniczonymi do minimum.

  Konwencję TIR zaczęto stosować tuż po skończeniu II wojny światowej (pierwsze porozumienie w tej sprawie zawarto w 1959 roku), a należy do niej kilkadziesiąt krajów: wszystkie w Europie, a także większość państw, które utrzymują dość dużą liczbę samochodów ciężarowych w ruchu międzynarodowym (między innymi Turcja, Rosja, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, czy Iran). W lipcu 2016 roku konwencję TIR podpisała również Chińska Republika Ludowa.

  Wymagane jest, aby samochód ciężarowy, jak i zespół pojazdów przewożący towar pod osłoną karnetu TIR był opatrzony z przodu i z tyłu niebieską tabliczką z białym literowym skrótem TIR.

 • Miś
  Miś niedziela, 24 listopad 2019 19:39 Link do komentarza

  hehe co ty za pierdoły wypisujesz kolego. co to ma wspólnego z wypadkiem????

 • AlvaroNaP
  AlvaroNaP wtorek, 03 grudzień 2019 05:00 Link do komentarza

  Привет
  Мы компания работаем с изготовлением прошивок для чип тюнинга индивидуально на заказ,
  программное удаление систем Сажевый фильтр,ФАП,ЕГР,Катализатор,ДК2,ВСА,МАФ,MAP,ВБА,NOx,АДблю
  убираем Valvematic тойота моторов 3ZR-FAE 2ZR-FAE,
  или тюнинг прошивки стэйж1,стэйж2
  работаем с блоками Bosch,Continental,Cummins,Дельфи,Магнетте марелли,Делко,Hitachi,Денсо,Matsushita,Siemens,Кейхин,Sagem,Valeo,Visteon,Kefico и другие
  заказы калибровки софта производится на почтовый ящик
  почта:max.autoteams@ya.ru
  так же по форме заказа на сайте https://u.to/K7E9Fg
  ватсап 8-902-01-09-150 для быстрой связи


  Индивидуальная настройка Вашего автомобиля,улучшение "тяги",снижение расхода
  Перевод на нормы ЕВРО 2, ЕВРО 0, отключение датчиков кислорода лямбда, отключение клапана ЕГР EGR, сажевого фильтра DPF, удаление ошибок,удаление ADblue. Chip-tuning ECU Чип-тюнинг Абакан. тел 89235951234 89020109150 8(3902)320-456


  Чип-тюнинг, прошивка под евро2, отключение катализаторов, сажевых фильтров DPF, увеличение мощности и крутящего момента, глушение клапана егр EGR, диагностика, русификация, корректировка одометров в Красноярске. Опыт более 5 лет. Сергей 8-923-393-0123 Чип-тюнинг Autoteams.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us