Reklama
Reklama

Huta Turobińska: BMW wypadło z drogi, kierowca był pijany

foto: Policja foto: Policja

Ponad promil alkoholu miał w organizmie 21-letni kierowca BMW, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało, młodzieniec nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Do wypadku doszło wczoraj w południe w miejscowości Huta Turobińska, w powiecie biłgorajskim.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 21-latek z gminy Turobin podczas jazdy stracił panowanie nad samochodem i zjechał z drogi do przydrożnego rowu. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto nie miał uprawnień do kierowania pojazdem mechanicznym. Podróżował z pasażerami 26-latkiem z gminy Wysokie oraz 20-latkiem z gminy Turobin, którzy również byli nietrzeźwi. Mężczyźni zostali zabrani karetką pogotowia do szpitali.

Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności tego zdarzenia. 21-letni mężczyzna za spowodowanie wypadku oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us