Reklama
Reklama

Zostawił ranną pasażerkę i uciekł z miejsca wypadku. Miał prawie 3 promile

foto: Policja foto: Policja

Prawie 3 promile miał w organizmie kierowca Mercedesa, który zjechał na pobocze i uderzył w drzewa. Po zdarzeniu wraz z pijanym pasażerem uciekł pieszo z miejsca. Mężczyźni w samochodzie zostawili ranną pasażerkę.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 18:00 w miejscowości Wał (gmina Izbica).

Jak ustalili policjanci, kierujący Mercedesem 30-letni mieszkaniec Izbicy nie dostosował prędkości jak również techniki jazdy do warunków panujących na drodze. Zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Zaraz po zdarzeniu wraz z 26-letnim pasażerem zaczęli uciekać do pobliskiego lasu. W rozbitym samochodzie pozostawili znajdującą się na tylnym siedzeniu pasażerkę, która miała uraz głowy.

Powiadomieni przez świadków policjanci po pościgu zatrzymali uciekających przez las mężczyzn. Jak się okazało kierowca mercedesa miał w organizmie ponad 2,8 promila alkoholu. Natomiast jego kompan prawie 2 promile.

Pozostawiona w samochodzie pasażerka trafiła do szpitala. Obrażenia jakich doznała okazały się niegroźne. Kobieta była trzeźwa. Do szpitala trafił również pasażer, który uciekał wraz z kierowcą. Jednak po opatrzeniu otarć i potłuczeń został zwolniony.

Dodatkowo okazało się, że kierujący 30-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Nie miał też dokumentów pojazdu.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed Sądem.

2 komentarzy

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us