Reklama
Reklama

Kobieta odebrała kluczyki pijanemu kierowcy. Miał ponad promil

Kobieta otworzyła drzwi, wyjęła mu kluczyki ze stacyjki i powiadomiła policję, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Kobieta otworzyła drzwi, wyjęła mu kluczyki ze stacyjki i powiadomiła policję, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Wzorową postawą wykazała się mieszkanka powiatu tomaszowskiego. Kobieta wyjęła pijanemu kierowcy kluczyki ze stacyjki i zawiadomiła policję. Jak się okazało, 53-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie.

Jak informuje policja, zdarzenie miało miejsce około godziny 17:30 w centrum Tomaszowa na ulicy Traugutta. Kobieta stojąc przy parkingu zauważyła jak kierujący volkswagenem wjechał na parking, a wysiadając z samochodu zataczał się. Chwilę później 53-latek wrócił i próbował odjechać. Kobieta otworzyła drzwi, wyjęła mu kluczyki ze stacyjki i powiadomiła policję.

Okazało się, że kierujący -mieszkaniec gm. Narol - miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie.

Policja przypomina, nietrzeźwy kierujący stanowi zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego - dla nas, naszych bliskich. Bądźmy czujni i nie odwracajmy oczu, kiedy widzimy, że ktoś łamie przepisy lub podejrzanie się zachowuje. Od tego czy zareagujemy może zależeć czyjeś zdrowie i życie. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us