Reklama

Ponad 650 porcji dilerskich marihuany u 19-latka

Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku, foto: Policja Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku, foto: Policja

Zamojscy policjanci zabezpieczyli ponad 650 porcji dilerskich marihuany. 19-letni mieszkaniec gminy Miączyn, który posiadał narkotyki trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Policjanci z Miączyna wspólnie z kryminalnymi z zamojskiej komendy wczoraj udali się na teren jednej z posesji w gminie Miączyn. Z posiadanych informacji wynikało, że mieszkający tam 19-latek może posiadać środki odurzające. W trakcie przeszukania domu oraz pomieszczeń gospodarczych policjanci ujawnili i zabezpieczyli marihuanę w ilości ponad 650 porcji dilerskich. Mężczyzna narkotyki przechowywał w swoim pokoju w słoiku oraz tekturowym pudełku. Mundurowi ujawnili również miejsce, w którym 19-latek uprawiał konopie. Właściciel środków odurzających został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Stróże prawa ustalają, czy młodzieniec poza posiadaniem i uprawą zajmował się również rozprowadzaniem narkotyków. Zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

2 komentarzy

 • Jan
  Jan środa, 08 listopad 2017 14:46 Link do komentarza

  A która to ustawa, kodeks, etc. mówi o "policyjnym areszcie"? Bo artykuł z innych Kronik Tygodnia, Zamojskiej czy Nowego Kuriera Zamojskiego jest taki sam. Zwykłe "kopiuj-wklej", żeby nie nazwać tego plagiatem. Ten sam błąd.
  Niech "redaktór" na przyszłość się douczy, że tymczasowy areszt stosuje sąd i tylko sąd, a policyjne to może być zatrzymanie w "Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych".

 • czytelnik
  czytelnik środa, 08 listopad 2017 16:38 Link do komentarza

  Proponuję zauważyć, że jest to cytowanie wypowiedzi policjantki - " ... informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. ". Spodziewam się, że policyjny komunikat trafił do większości lokalnych redakcji. Druga sprawa to w wypowiedzi nie ma ani słowa o "TYMCZASOWYM areszcie"!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us