Reklama
Reklama

Zbliża się ZSzeF

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Już 14 września rozpocznie się kolejna edycja zamojskich spotkaniach z fantastyką. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych prelekcjach, spotkać swoich ulubionych autorów literackich takich jak Andrzej Pilipiuk, Krzysztof Piskorski, Daniel Mróz czy Alicja Janusz.

- Co roku zapraszamy do Zamościa najbardziej poczytnych i utalentowanych pisarzy fantastyki oraz dobrze zapowiadających się debiutantów - mówi Artur Harasim organizator spotkań z autorami.

- Poza tym w ramach programu tegorocznej imprezy odbędą się warsztaty, konkurs cosplay, a do tego zachęcamy do spróbowania swoich sił w games roomie, w którym mieścimy ponad 100 gier dla różnych grup wiekowych udostępnionych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" - zachwala Zuzanna Młodzianowska koordynator imprezy.

Konwent odbędzie się w Zespole Szkół nr 4 im. Stefana Batorego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.zskcs.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us