Reklama

Ostatni spektakl ZLT. Zmiana miejsca!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Już jutro (8 lipca) zakończy się 48. edycja Zamojskiego Lata Teatralnego. Tegoroczny festiwal zakończy spektakl „Lady Zamość” w wykonaniu artystek zamościanek. W związku z wczorajszym wydarzeniem na Rynku Wodnym, widowisko zostało przeniesione do Zamojskiego Domu Kultury.

W spektaklu wystąpią: Agnieszka Obst-Chwała, Beata Ścibakówna, Hanna Piaseczna-Czerniak (aktualnie pracują w Warszawie), Natalia Rzeźniak-Pospieszalska (teraz we Wrocławiu), Anna Kukułowicz (w Teatrze w Rzeszowie) oraz Małgorzata Lipczyńska, aktualnie łodzianki. Także z Łodzi jest reżyserka „Lady Zamość” – Julia Jakubowska. Siedem kobiet, na festiwalu pod hasłem „Czas kobiet” zaproponuje Państwu zdarzenie inspirowane „Makbetem” W. Szekspira.

"W związku z wczorajszym zdarzeniem na Rynku Wodnym miejsce spektaklu zostało zmienione. Zapraszamy do Zamojskiego Domu Kultury." - czytamy w komunikacie organizatora.

Spektakl rozpocznie się o 21.30.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us