Reklama

Zgłoś firmę na Akademickie Targi Pracy

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Zamościu, Ośrodkiem Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Zamościu zapraszają do udziału w Akademickich Targach Pracy, które odbędą się 23 października w budynku PWSZ w Zamościu przy ul. Zamoyskiego 64.

Dla osób szukających pracy, Akademickie Targi Pracy są najlepszą okazją aby w jednym miejscu i czasie poznać aktualne oferty lokalnego rynku pracy, porozmawiać z pracodawcami o wymaganiach stawianych kandydatom, złożyć dokumenty aplikacyjne, otrzymać katalog targowy oraz materiały informacyjne przygotowane przez pracodawców.

Wydarzenie będzie świetną okazją nie tylko do zapoznania się z aktualnymi ofertami rynku pracy, ale także szansą dla firm i instytucji do znalezienia odpowiednich pracowników. Podczas targów, firmy będą miały także możliwość przedstawienia profilu swojej działalności oraz nawiązania współpracy z uczelnią i pozostałymi wystawcami.

Pracodawcy mogą zgłosić swój udział w targach poprzez kontakt z Biurem Karier i Praktyk Studenckich PWSZ Zamość, ul. Hrubieszowska 24. Zgłoszenia wystawców przyjmowane są do 10 września. Szczegóły znajdują się na stronie uczelni www.pwszzamosc.pl.

Akademickie Targi Pracy organizowane są w ramach projektu pn. „Zintegrowany program poprawy jakości zarządzania uczelnią wyższą oraz wzmocnienia kompetencji i usług ukierunkowanych na poprawę aktywności zawodowej studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu”. Projekt jest wdrażany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us