Reklama

Zamość z pomocą dla Ostrów Mausz

Mieszkańcy północnej Polski potrzebują pomocy, foto: https://www.facebook.com/events/1938248226445731/ Mieszkańcy północnej Polski potrzebują pomocy, foto: https://www.facebook.com/events/1938248226445731/

W ostatnim czasie przez województwo pomorskie przeszły silne nawałnice, które przyniosły wiele zniszczeń. Mieszkańcy północnej Polski potrzebują pomocy. W Zamościu rusza zbiórka darów rzeczowych dla poszkodowanych mieszkańców miejscowości Ostrów Mausz.

Jak informują organizatorzy zbiórki, pilnie potrzebne są: piły łańcuchowe - tyle ile to możliwe, łańcuchy i prowadnice do pił, rękawice ochronne, koce, grabie, łopaty, szpadle, latarki i baterie, paliwo i olej do pił oraz żywność (konserwy, napoje i napoje energetyczne).

W Zamościu dary można zostawić przy ul.Szwedzkiej 18 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Adrianem Biszkontem (tel 539-020-503). W Lublinie zbiórką zajmuje się Robert Gogółka (tel 603-990-540), w Tomaszowie Lubelskim Aneta Chromiec (tel 530-282-848).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us