Reklama

Zamość: 18-latka odpowie za kradzież kosmetyków

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci zatrzymali 18-latkę, która dokonała kradzieży kosmetyków w jednej z zamojskich drogerii. Zawiadomienie w tej sprawie złożył na początku września przedstawiciel sklepu. Wartość poniesionych strat oszacował na blisko 800 złotych.

- Na początku września przedstawiciel jednej z zamojskich drogerii poinformował policjantów o kradzieży kosmetyków o wartości blisko 800 złotych, do której doszło pod koniec lipca bieżącego roku. Z jego przekazu wynikało, że fakt kradzieży został ujawniony podczas przeglądania sklepowego monitoringu w związku ze stwierdzonymi brakami inwentaryzacyjnymi. Nagranie przedstawiało nieznaną wówczas kobietę, która po wejściu na teren drogerii, ukradkiem zaczyna chować do swojej torebki wybrane artykuły, by po kilkunastu minutach bez uiszczenia należności za towar opuścić sklep. - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. 

Na podstawie nagrań z monitoringu, policjanci ustalili, że kradzieży dokonała 18-letnia mieszkanka Zamościa. Wczoraj zatrzymali nastolatkę. 

- Dziewczyna nie kryła zaskoczenia całą sytuacją. W rozmowie z funkcjonariuszami przyznała się do kradzieży. W jej domu policjanci ujawnili również część skradzionych kosmetyków - informuje Szewczuk. 

18-latka została przesłuchana w charakterze podejrzanej. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us