Reklama

Tragiczny wypadek! Zginął 24-letni kierowca i 17-letni pasażer

foto: Policja foto: Policja
Policja i prokuratura wyjaśniają przyczyny wypadku, do jakiego doszło w niedzielę nad ranem na trasie Bełżec-Chyże w powiecie tomaszowskim. 24-letni kierowca volkswagena zginął na miejscu. 17-letni pasażer z licznymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Jak informuje policja, jego życia nie udało się uratować.

Do wypadku doszło dzisiejszej nocy, przed godziną 3.00 na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Bełżec - Chyże.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 24-latek kierujący pojazdem marki Volkswagen Passat na prostym odcinku drogi biegnącej przez las, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku poniesionych obrażeń, kierujący pojazdem poniósł śmierć na miejscu. 17-letni pasażer volkswagena z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Na miejscu zdarzenia do wczesnych godzin porannych trwały czynności z udziałem prokuratora oraz biegłego z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych.

Przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us