Reklama

Pijany kierowca uciekał przed policją ulicami Zamościa

foto: Policja foto: Policja
25-letni kierowca BMW, chcąc uniknąć kontroli drogowej uciekał przed zamojskimi policjantami. Po krótkim pościgu został zatrzymany. Mężczyzna był pijany i nie posiadał uprawnień do kierowania.

- Dzisiaj nad ranem funkcjonariusze Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli samochód marki BMW, który poruszał się ulicą Piłsudskiego w Zamościu bez wymaganego oświetlenia. Postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. W tym celu użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierowca BMW nie zareagował na wydawane mu polecenia i nie zatrzymał się. Wręcz przeciwnie, zaczął uciekać przed patrolem licząc, że uda mu się zgubić jadących za nim policjantów. Początkowo jechał w kierunku Starego Miasta, następnie zawrócił i przemieszczał się w stronę ulicy Lubelskiej, uszkadzając przy tym znaki drogowe. - relacjonuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

25-latek z Zamościa, który kierował samochodem BMW został zatrzymany przez policjantów. Wsiadł za kierownicę mając w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Zamościanin trafił do policyjnego aresztu, a pojazd którym się poruszał został odholowany.

Po wytrzeźwieniu 25-latek będzie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Poniesie również odpowiedzialność za popełnione wykroczenia.

3 komentarzy

 • ***** ***
  ***** *** czwartek, 22 wrzesień 2022 09:49 Link do komentarza

  Ciekawe jakiej narodowości jest ...

 • Zamościak
  Zamościak czwartek, 22 wrzesień 2022 15:26 Link do komentarza

  Jebnij się w ten pusty łeb durniu

 • hehehe
  hehehe sobota, 24 wrzesień 2022 14:12 Link do komentarza

  skoro Zamościanin to jakiej moze byc narodowosci ? chyba ze masz na mysli krainę wiecznej (do pierwszego wypadku) szczęśliwości posiadaczy BMW :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us