Reklama

Zespół „Piersi” będzie gwiazdą dożynek powiatowych w Miączynie Wyróżniony

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Dożynki powiatu zamojskiego oraz gminy Miączyn odbędą się w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia. Gwiazdą imprezy będzie zespół "Piersi". Na scenie wystąpią też grupy "Skaner" i "Malibu". Nie zabraknie też innych atrakcji.

Wydarzenie rozpocznie barwny korowód dożynkowy. To o godzinie 10.00 przy Szkole Podstawowej w Miączynie. Potem zaplanowano oficjalne powitanie gości, wręczenie odznaczeń „Zasłużony dla rolnictwa” oraz przemówienia okolicznościowe. O godz. 12.30 rozpocznie się uroczysta msza dziękczynna.

Na godzinę 14.00 zaplanowano występ Orkiestry Dętej z Grabowca, później zespołu „Lolek Orkiestra”, Chóru „Petrus” oraz grupy „Wołyńskie Słowiki”. Podczas wydarzenia rozstrzygnięty zostanie konkurs na wieniec dożynkowy oraz konkurs pod hasłem „Bitwa regionów”.

O godz. 18 zaplanowano koncert grupy „Malibu”. Następnie na scenie pojawi się zespół "Skaner". O godzinie 20.00 ma się rozpocząć koncert zespołu "Piersi".

Dożynki zakończą się dyskoteką pod chmurką.

Imprezę organizuje starosta zamojski oraz wójt gminy Miączyn. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us