Reklama
Reklama

Pijany kierowca z dożywotnim zakazem

foto: Policja foto: Policja
Prawie promila alkoholu miał w organizmie 52-letni kierowca fiata. Siadając za kierownicę złamał też dożywotni zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Pijany kierowca został zatrzymany w poniedziałek w miejscowości Łapiguz.

- Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej komendy zauważyli kierującego fiatem, którego styl jazdy wydał się mundurowym podejrzany. Przypuszczając, że siedzący za kierownicą osobówki mężczyzna może być pod działaniem alkoholu postanowili zatrzymać go do kontroli drogowej. Instynkt nie zawiódł policjantów. Okazało się, że kierujący fiatem, 52-letni mieszkaniec gminy Zamość był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że w organizmie miał blisko promil. W czasie dalszych sprawdzeń w policyjnych systemach wyszło również na jaw, że 52-latek ma orzeczony przez sąd dożywotni zakaz kierowania pojazdami - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamanie sądowego zakazu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us