Reklama
Reklama

Kradł w zamojskich marketach. 26-latek usłyszał zarzuty

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Zarzuty kradzieży alkoholu i artykułów spożywczych usłyszał 26-letni mieszkaniec Zamościa. W czterech marketach na terenie miasta ze sklepowych półek zabrał towar na łączną kwotę ponad 3000 zł. Mężczyzna został zatrzymany na przejściu granicznym w Hrebennem.

Kradzieże miały miejsce w minionym miesiącu, w kilku marketach spożywczych na terenie miasta. Ze sklepowych półek sprawca zabrał alkohol różnych marek, artykuły spożywcze, jego łupem padł nawet wózek na zakupy.

- Policjanci ustalili, że podejrzanym jest 26-letni mieszkaniec Zamościa. W miniony weekend został on zatrzymany przez funkcjonariuszy Straży Granicznej w czasie, gdy na przejściu granicznym w Hrebennem próbował przekroczyć granicę kraju. 26-latek trafił do policyjnego aresztu. W niedzielę usłyszał zarzuty dokonania czterech kradzieży sklepowych. Będzie odpowiadał w warunkach recydywy. Ponadto prokurator z Prokuratury Rejonowej w Zamościu zastosował wobec 26-latka wolnościowy środek zapobiegawczy, podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Sprawa jest rozwojowa, niewykluczone, że 26-latek usłyszy kolejne zarzuty kradzieży - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Przestępstwo kradzieży cudzego mienia zgodnie z kodeksem karnym zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us