Płoskie: Zderzenie aut na skrzyżowaniu

foto: Policja foto: Policja
Kierujący toyotą zatrzymał się na skrzyżowaniu, bo chciał skręcić w lewo. Jadący za nim kierowca renaulta nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył toyoty. 72-letni kierowca renaulta został przewieziony do szpitala.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Płoskie, na skrzyżowaniu drogi krajowej numer 74 z drogami gminnymi.

- Powiadomieni o zdarzeniu policjanci na miejscu ustalili, że obaj uczestnicy jechali w kierunku Szczebrzeszyna. Kierujący toyotą na skrzyżowaniu zatrzymał się i oczekiwał na możliwość bezpiecznego skrętu w lewo. Wtedy w tył jego pojazdu uderzył jadący za nim kierujący renault. Po zderzeniu samochodów pomocy medycznej wymagał kierujący renault 72-letni mieszkaniec gminy Zamość. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Po wykonanych tam badaniach mógł wrócić do domu, okazało się bowiem, że poza niegroźnymi dla jego zdrowia potłuczeniami nie odniósł poważniejszych obrażeń. - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Toyotą kierował 35-latek z Zamościa, jemu nic się nie stało. Obaj kierujący byli trzeźwi. Dla 72-latka kolizja zakończyła się mandatem karnym w wysokości 1050 złotych. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne pojazdów z uwagi na powstałe w nich uszkodzenia.

W czasie, gdy w miejscu, gdzie doszło do kolizji pracowali policjanci ustalając szczegóły zdarzenia ruch na krajówce był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

1 komentarz

  • kierowiec
    kierowiec piątek, 12 sierpień 2022 18:36 Link do komentarza

    no tam to by sie przydało rondo, moze byloby mniej wypadków

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us