Reklama
Reklama

Zamość: Motocyklista najechał na tył BMW

Zamość: Motocyklista najechał na tył BMW
Motocyklista wjechał w tył BMW, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Piłsudskiego w Zamościu, przy parku miejskim.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący hondą 22-latek jadąc ulicą Piłsudskiego w Zamościu w kierunku ulicy Lubelskiej, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go BMW, które zatrzymało się przed oznakowanym przejściem i przejazdem dla rowerów w celu umożliwienia oczekującym tam osobom przejście na drugą stronę ulicy. Motocyklista nie zdążył wyhamować, najechał na tył osobówki, a następnie upadł na jezdnię. Z obrażeniami nogi został przetransportowany do szpitala - informuje Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji.

Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wykazało, że zarówno 22-latek, jak również 33-letni mieszkaniec Zamościa, który podróżował samochodem BMW, byli trzeźwi.

Na miejscu przez około 2 godziny pracowali policjanci. Ulica była nieprzejezdna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us