Reklama
Reklama

Poszukiwania nad zalewem w Zamościu. Na brzegu znaleziono ubrania i dokumenty 17-latka

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci i strażacy przeczesują okolicę i dno zamojskiego zalewu. Po tym, jak w piątek w nocy ktoś odnalazł na brzegu porzucone ubrania należące do 17-latka.

- W piątek o godz. 23.29 otrzymaliśmy zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że osoby postronna podczas spaceru przy zamojskim zalewie natrafiła na ubrania i dokumenty. Okazało się, że odnalezione rzeczy należą do 17-latka z powiatu tomaszowskiego, rodzina zgłosiła zaginięcie – informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Trwają poszukiwania. Policjanci przeszukują linie brzegową i okoliczne tereny, wykorzystywany jest też policyjny dron. W poszukiwaniach biorą też udział nurkowie z Państwowej Straży Pożarnej, sprawdzają dno zalewu - dodaje rzeczniczka.

1 komentarz

  • notabene
    notabene poniedziałek, 04 lipiec 2022 11:29 Link do komentarza

    brakuje mi nad zalewem zamojskim takiego urzadzenia jak przy myjniach samochodowych do pompowania rowerów (dobra rzecz), sporo osób przyjezdza nad zalew rowerem, mozna by czasem podpompować powietrza jakby spadło by bezpieczniej jezdzic

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us