Reklama
Reklama

Czołowe zderzenie w Jatutowie. Kierowca prawdopodobnie zasnął

foto: Policja foto: Policja
Czołowe zderzenie volkswagena i volvo w Jatutowie, na drodze krajowej nr 17. Kierowca jednego z pojazdów prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwny pas ruchu. Do szpitala na badania zostali przewiezieni kierujący i 8-letnia pasażerka z volvo. Na szczęście okazało się, że nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj na drodze krajowej numer 17 w Jatutowie (gmina Zamość).

- Ze wstępnych ustaleń policjantów z zamojskiego ruchu drogowego wynika, że kierujący volkswagenem poruszał się od strony Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa. Nagle zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z jadącym z naprzeciwka volvem. Po zderzeniu samochodów pomocy medycznej potrzebował kierujący volvem 41-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego oraz 8-letnia pasażerka tego pojazdu. Załoga karetki pogotowia zabrała ich do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Volkswagenem kierował 66-latek z gminy Rachanie. Obaj kierujący byli trzeźwi. Prawdopodobnie przyczyną zjechania na przeciwny pas ruchu przez kierowcę volkswagena było zaśnięcie za kierownicą.

Szczegóły kolizji ustalają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us