Reklama
Reklama

Eko piknik w "Ósemce". Wymień elektrośmieci na nasiona

Plakat, materiał nadesłany Plakat, materiał nadesłany
Przypominamy, już w najbliższy piątek odbędzie się wielka zbiórka elektrycznych śmieci w Zamościu. Tego dnia mieszkańcy będą mogli wymienić starą lodówkę, telewizor, komputer, smartfon – na nasiona łąki kwietnej. Wydarzenie odbędzie się przy Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu podczas Eko Pikniku pod hasłem: "Włącz Klimat na Wiosnę".

Podczas pikniku, uczestnicy dowiedzą się m.in. jak zamienić kable, guziki czy płyty procesorowe ze starych urządzeń elektrycznych i elektronicznych w makietę eko Zamościa,  ile pszczół mieszka w ulu, czy jak rozegrać roszadę szachami wykonanymi z recyklingu.

Eventowi towarzyszyć będzie wielka zbiórka elektrycznych śmieci. Mieszkańcy w godz. od 10 do 18 wymienią elektrośmieci na nasiona łąk kwietnych.

Całość działań to efekt realizacji projektu Elektryczne Śmieci we współpracy Urzędu Miasta w Zamościu, Fundacji Odzyskaj Środowisko i organizacji odzysku Auraeko. Partnerem wydarzenia jest T-Master.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us