Reklama
Reklama

Potrącenie pieszego w Sitańcu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
41-latek został potrącony przez kierującą citroenem. Pieszy trafił do szpitala. Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym.

Do potrącenia pieszego doszło wczoraj w Sitańcu, na drodze krajowej numer 17.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 41-letni mieszkaniec gminy Zamość postanowił przejść przez jezdnię w miejscu do tego niewyznaczonym. Kiedy był przy osi jezdni został potrącony przez kierującą citroenem, która jechała od Zamościa w kierunku Lublina. Kierująca, kiedy na środku jezdni zobaczyła mężczyznę zaczęła hamować, odbiła w prawo jednak nie zdołała uniknąć zderzenia. Pieszy po uderzeniu w samochód wpadł do przydrożnego rowu - informuje Dorota Krukowska - Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Załoga karetki pogotowia przewiozła 41-latka do szpitala. Po badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniósł on poważniejszych obrażeń. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że pieszy był trzeźwy. Trzeźwa była także 42-latka z gminy Stary Zamość, która kierowała citroenem - dodaje.

W miejscu, gdzie doszło do kolizji przez kilka godzin ruch był utrudniony, wahadłowo kierowali nim policjanci.

Apelujemy o ostrożność oraz stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pieszy zobowiązany jest przechodzić przez jezdnie jedynie w miejscach bezpiecznych i do tego wyznaczonych.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us