Zamość: Policjanci poszukują Jolanty Staniak

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci poszukują Jolanty Staniak, mieszkanki gminy Nielisz. 36-latka we wrześniu bieżącego roku opuściła szpital w Zamościu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z najbliższymi. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu.

- Zaginiona 11 września 2021 roku samowolnie opuściła zamojski szpital imienia Jana Pawła II. Stan jej zdrowia w chwili wyjścia ze szpitala nie zagrażał jej życiu. Kobieta do chwili obecnej nie wróciła do miejsca zamieszkania. Nie nawiązała również kontaktu z rodziną - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Rysopis zaginionej: wzrost 165 centymetrów, szczupła budowa ciała, włosy do ramion w kolorze blond.

- Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Zamościu. Informacje można przekazywać dzwoniąc na numery: 47 815 13 38, 47 815 19 00 lub za pośrednictwem numeru alarmowego 112. W sprawie zaginięcia Janiny Staniak można także kontaktować się z najbliższą jednostką policji, również anonimowo - apeluje rzeczniczka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us