Powrócił „Skafander” w wersji tradycyjnej

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ciekawe wywiady, relacje z imprez, prezentacje interesujących osób, a także dużo informacji kulturalnych i sportowych – to wszystko znajdziecie w jedynej młodzieżowej gazecie w regionie. Po przerwie spowodowanej pandemią i wakacjach powróciło tradycyjne, papierowe wydanie Gazety Akademickiej „Skafander”.

Numer otwiera informacja o utworzeniu na bazie Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu Akademii Zamojskiej. W gazecie przeczytacie wywiad z pierwszym rektorem AZ dr. hab. Pawłem Skrzydlewskim.

Ponadto „Skafander” przedstawi opinie młodzieży z regionu na temat powrotu do stacjonarnej nauki. Uczniowie z Zamojszczyzny mówią o jej plusach, ale dostrzegają również zalety lekcji zdalnych. W tym wydaniu przeczytacie również o sukcesie ucznia zamojskiego „Ekonomika” Patryka Krupy, który w sztafecie 4x100 m zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata Juniorów i razem z kolegami ze sztafety ustanowił nowy rekord Europy!

W „Skafandrze” przeczytacie wywiady ze studentami o różnych zainteresowaniach m.in. Karoliną Grodzką, Laurą Haniewską, Julitą Litkowiec, Gabrielem Olichwirukiem, Adrianem Pieczykolanem. Jakie talenty i pasje skrywają? O tym przeczytacie w aktualnym numerze gazety.

Gazetę Akademicką „Skafander” możecie odnaleźć w szkołach średnich, urzędach oraz instytucjach kultury. Poniżej publikujemy link do e-wydania „Skafandra”:
https://upz.edu.pl/data/file_attachment/3504-skafander-8-148.pdf

 

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us