Wypadek na ulicy Staszica w Zamościu. Policja szuka kierowcy i świadków

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policja poszukuje świadków wypadku, do którego doszło wczoraj na zamojskiej starówce. Idące ulicą Staszica dwie kobiety zostały uderzone przez cofający pojazd marki Renault. Policja apeluje do kierowcy auta o kontakt.

Do wypadku doszło wczoraj, 21 września około godziny 12.00 na ulicy Staszica w Zamościu.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Renault Master koloru białego cofając potrącił idące tamtędy dwie kobiety. W wyniku uderzenia przez samochód mieszkanki Zamościa w wieku 81 i 84 lat upadły na jezdnię. Kierujący renault zatrzymał się, wysiadł z samochodu i zapytał poszkodowane, czy nic się im nie stało. Będące w szoku kobiety oświadczyły, że nie, wtedy kierujący renault odjechał. Jednak po chwili zaczęły odczuwać dolegliwości bólowe. Mąż jednej z nich, który przyjechał na miejsce wypadku zawiózł je do szpitala. Po badaniach okazało się, że 81-latka w wyniku upadku na jezdnię doznała obrażeń ciała. Natomiast jej starsza koleżanka wyszła ze zdarzenia z ogólnymi potłuczeniami - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierujący proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu, ulica Wyszyńskiego 2. O kontakt proszone są również osoby, które były świadkami tego wypadku.

Wszelkie informacje można kierować pod numer telefonu 47 815 14 22 (do 15:30) bądź całodobowo 47 815 19 00. Można zadzwonić także na numer 112 lub zgłosić się w tej sprawie osobiście do najbliższej jednostki policji.

3 komentarzy

 • ehe
  ehe środa, 22 wrzesień 2021 20:28 Link do komentarza

  I znowu monitoring nie zadziałał? Hehehe może wreszcie czas na jakieś zmiany pod schodami ratusza?

 • Jak to w Zamościu
  Jak to w Zamościu czwartek, 23 wrzesień 2021 08:01 Link do komentarza

  monitoring widzi tylko sikającą turystkę i przekazuje zdjęcia do prasy. Tyle z niego. SM nic nie słyszy nic nie widzi

 • ff
  ff piątek, 24 wrzesień 2021 20:26 Link do komentarza

  Ci z monitoringu to ponoć się prześcigają kto więcej piesków bez smyczy ujawni ale wszelakich innych rzeczy nie...za mało kamer??....a może pora by te osoby poszły do PEFRONU

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us