Reklama

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci z Biłgoraja poszukują świadków tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 3 sierpnia 2020 roku około godziny 16:00 w miejscowości Zagrody. Kierowca fiata zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z przeciwka ciągnik siodłowy. Zginął na miejscu.

- Wstępne ustalenia policjantów, którzy wykonywali czynności na miejscu zdarzenia wskazują na to, że kierowca samochodu marki Fiat jadący z przyczepką z nieustalonej przyczyny na łuku jezdni zjechał na przeciwny pas ruchu wprost pod jadący z naprzeciwka ciągnik siodłowy marki Volvo z naczepą. Doszło do czołowego zderzenia pojazdów, w wyniku którego 24- letni kierowca fiata, na skutek odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu - informuje Joanna Pilarska z biłgorajskiej

Policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Mundurowi apelują do wszystkich, którzy w tym czasie podróżowali tą trasą. Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia lub będące w posiadaniu nagrań z wideorejestratorów w swoich samochodach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju pod numerem telefonu 47 815 20 10 lub 47 815 22 15.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us