Reklama
Reklama

Pijana przejażdżka ulicami Zamościa

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca nissana. 45-latek w takim stanie poruszał się ulicami Zamościa. Został zatrzymany po sygnale od innego uczestnik ruchu.

- Dyżurny zamojskiej komendy otrzymał wczoraj zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy, który zatrzymał się na chodniku i poszedł w kierunku pobliskiego osiedla. Zgłaszający opisując sytuację powiedział, że widział jak kierowca nissana niepewnie jechał ulicą. Później zaparkował samochód na chodniku przed posesją i wysiadł z auta. Zgłaszający zauważył wówczas, że kierowca ma problemy z utrzymaniem równowagi, a po wymianie z nim kilku zdań wyczuł od niego silną woń alkoholu. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Kierowca został zatrzymany przez policjantów. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna przed sądem odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz koniecznością zapłaty na wskazany przez sąd cel – na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej od 5 do 60 tysięcy złotych.

2 komentarzy

  • SM nic nie widzi
    SM nic nie widzi piątek, 05 marzec 2021 08:46 Link do komentarza

    No nieładnie. A nawiasem to już można przejechać zamojskimi ulicami, już odśnieżone ?

  • nie wszedzie
    nie wszedzie piątek, 05 marzec 2021 14:48 Link do komentarza

    np: na końcu Okrzei jest calkiem spora górka sniegu kolo garaży, jest tak ubita ze pewnie się roztopi w maju lub czerwcu

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us