Reklama
Reklama

Kradli katalizatory w Zamościu, Szczebrzeszynie i Krasnymstawie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Policjanci z Zamościa zatrzymali trzech mieszkańców powiatu chełmskiego podejrzanych o kradzieże katalizatorów. Sprawcy ukradli łącznie 12 katalizatorów z zaparkowanych samochodów na terenie powiatu zamojskiego oraz krasnostawskiego.

Policjanci w styczniu i lutym tego roku odnotowali zgłoszenia o kradzieży 12 katalizatorów z zaparkowanych samochodów na terenie Zamościa, Szczebrzeszyna oraz Krasnegostawu.

- Stróże prawa ustalili, że sprawcy typowali interesujące ich auta, a następnie wycinali z nich katalizatory. Wartość poniesionych strat pokrzywdzeni łącznie wycenili na kwotę ponad 19 tysięcy złotych. Funkcjonariusze ustalili, że związek z tymi przestępstwami mają trzej mieszkańcy powiatu chełmskiego. Mundurowi ustalili także, że podejrzani przebywają na terenie gminy Zamość. Kryminalni zatrzymali ich w mieszkaniu jednej z miejscowości tej gminy i doprowadzili do komendy. W mieszkaniu policjanci odnaleźli również przedmioty służące do kradzieży katalizatorów oraz narkotyki - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Zatrzymani w wieku 20, 23 i 26 lat zostali przesłuchani. Śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży. Jeden z nich, 26-latek odpowie również za posiadanie środków odurzających, które miał przy sobie w czasie zatrzymania.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us