Reklama
Reklama

15 kolizji w powiecie zamojskim. Jedźcie ostrożnie

foto: Policja foto: Policja

Na drogach i chodnikach jest ślisko. Tylko w poniedziałek, w naszym powiecie doszło do 15 kolizji. Na szczęście nikomu nic się nie stało, uszkodzone zostały jedynie samochody.

Do większości kolizji doszło w Zamościu.

- Na ulicy Świętego Piątka kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa kierującej citroenem i doprowadził do zderzenia samochodów. Na Olchowej samochód wjechał w bramę posesji. Przyczyną była nadmierna prędkość. Natomiast na ulicy Lwowskiej pieszy nieostrożnie wszedł na jezdnię bezpośrednio pod nadjeżdżający samochód marki Peugeot, a na ulicy 3 Maja kierująca VW nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z kierującą toyotą. Nieprawidłowo na ulicy Hrubieszowskiej skręcał kierowca ciężarowego mercedesa i zderzył się z volkswagenem. Natomiast na drodze krajowej 74 w Jatutowie kierujący seatem nie zachował bezpiecznej odległości za poprzedzającym go samochodem i doprowadził do zderzenia z volkswagenem i renault. Również na krajówce w Kalinowicach kierująca osobowym peugeotem zmieniając pas ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Peugeot Partner. Po zderzeniu jedna z uczestniczek kolizji została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia okazały się niegroźne - wylicza Dorota Krukowska – Bubiło rzeczniczka zamojskiej policji. - W gminie Zamość w Borowinie Sitanieckiej kierująca pojazdem marki Peugeot na prostym odcinku drogi wpadła w poślizg zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem. W tej samej miejscowości kierująca renault niedostosowana prędkości do śliskiej nawierzchni i wypadła z jezdni na pobocze. W Sitańcu na parkingu kierujący cofali jednocześnie i doprowadzili do zderzenia pojazdów marki Toyota i Alfa Romeo. W Szczebrzeszynie na ulicy Zielonej na zaparkowanego seata najechał kierujący oplem, a na ulicy Krótkiej samochód wjechał w ogrodzenie. Natomiast w miejscowości Bereść kierujący oplem zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka samochodem marki Toyota - dodaje rzeczniczka.

Bądźcie ostrożni i uważajcie na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us