Oszukali ją. Uważajcie podczas zakupów w sieci

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Mieszkanka Zamościa chcąc kupić w internecie laptopa straciła ponad 1000 złotych. Za towar przesłała pieniądze, a w zamian otrzymała kopertę z gwarancją. Laptopa w paczce nie było.

- 38-latka z Zamościa powiadomiła policjantów, że robiąc zakupy w sieci została oszukana. Pod koniec października chciała kupić laptopa. Zainteresowała się ogłoszeniem umieszczanym na jednym z portali. Nawiązała kontakt ze sprzedawcą i zgodnie z ustaleniami przelała na wskazane konto kwotę ponad 1000 złotych. Sprzedawca miał wysłać towar bezpośrednio po zaksięgowaniu wpłaty. Kiedy przesyłka nie dochodziła pokrzywdzona kilkakrotnie kontaktowała się ze sprzedawcą. Ten twierdził, że została wysłana i nie wie, dlaczego jeszcze nie dotarła. Ostatecznie 38-latka otrzymała paczkę, a w niej kopertę z gwarancją. Jednak zakupionego laptopa nie było. Natychmiast skontaktowała się ze sprzedającym, który oświadczył, że się pomylił. Po tym kontakt z nim urwał się, pokrzywdzona zrozumiała, że została oszukana. Sprawę postanowiła zgłosić policjantom. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Policja apeluje o ostrożność podczas zakupów w sieci.

1 komentarz

  • szok
    szok poniedziałek, 30 listopad 2020 13:22 Link do komentarza

    1000 złotych za laptopa? gdzie takie tanie sprzedają, od razu widac ze to podejrzane, to pewnie na olx

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us