Wjechał w zaparkowane mitsubishi, był pijany

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 2 promile miał w organizmie 53-latek, który w miejscowości Horyszów Nowa Kolonia stracił panowanie nad samochodem i wjechał w zaparkowany na poboczu inny pojazd. Na szczęście nikogo w nim nie było. Kierujący hondą ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

- W piątkowy wieczór policjanci z Posterunku Policji w Skierbieszowie zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym w miejscowości Horyszów Nowa Kolonia. Jak wstępnie ustalili mundurowi kierujący osobową hondą nagle stracił panowanie nad kierownicą, zjechał z jezdni i uderzył w zaparkowany przed posesją samochód marki Mitsubishi. Na szczęście w stojącym na poboczu aucie nikogo nie było. Jednak kierujący honda 53-latek wymagał pomocy medycznej. Wezwana załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala na dalsze badania. Policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości 53-latka. Po jego wykonaniu była już znana przyczyna utraty panowania nad samochodem. Kierujący hondą był nietrzeźwy, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Mundurowi wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. 53-latek z gminy Sitno ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2 oraz utratą prawa jazdy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us