Reklama

Poszukiwani w rękach policjantów

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zostały zatrzymane przez policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka poszukiwana listem gończym w ręce stróżów prawa wpadła podczas interwencji domowej. Natomiast 26-latek, który do odbycia ma roczną karę pozbawienia wolności, policjanci zatrzymali w jednym z zamojskich mieszkań.

- Wczoraj dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły w ręce policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka z Zamościa poszukiwana wydanym przez Sąd Rejonowy w Zamościu listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymana została podczas interwencji w jednym z mieszkań, gdzie odbywało się zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie. Funkcjonariusze przewieźli poszukiwaną do komendy. Dzisiaj 45-latka pojedzie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy. W przeszłości dopuściła się przestępstw przeciwko mieniu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Zamościu zatrzymali także dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 26-letni mieszkaniec Zamościa ukrywał się przed organami ścigania chcąc uniknąć wymierzonej przez sąd kary za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci ustalili miejsce, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany i zatrzymali go w jednym z zamojskich mieszkań. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę roku pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka. 

1 komentarz

  • paweł
    paweł wtorek, 11 sierpień 2020 08:30 Link do komentarza

    Do prowadzących ten portal: dlaczego nie usuwacie ruskich komentarzy jak np. ten ostatni;- PLAN POZWALA NA ANONIMOWĄ I BEZPIECZNĄ SPRZEDAŻ ZAKAZANYCH TOWARÓW... i dalej nie otwierałem tego wpisu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us